Кімната виходжування недоношених малюків та анімаційна лабораторія: у Хмельницькому обрали 14 переможців проекту «Громадські ініціативи»

Ви є тут

Инна Хананова

Фото - Хмельницька міська рада

Фото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська рада

Минулого тижня учасники програми «Громадські ініціативи» захищали свої проекти. Конкурсна комісія обрала 14 переможців. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Вже третій рік поспіль активні хмельничани, які мають цікаві ідеї щодо того, як зробити життя в місті комфортнішим та цікавішим, реєстрували власні проекти у програмі «Громадські ініціативи». Заявки у міській раді приймали у 8 пріоритетних напрямках: сучасна освіта, спорт, інформаційні технології, арт-простір, підприємництво тощо. Загалом хмельничани представили 37 проектів. Під час першого етапу конкурсна комісія відхилила 8 мікропроектів, оскільки вони не відповідали критеріям та вимогам конкурсу. До другого етапу програми потрапили 29 мікропроектів. Кожен міг захистити власну ідею та розповісти про її переваги, актуальність. Таким чином, було визначено 14 переможців Програми у 2018 році.

Проекти-переможці:

 1. Мистецький пленер (ХОМГО «Територія») 
 2. Хмельницькі MO/DNI (ХОМГО «Територія»)
 3. Знищення реклами та пропаганди наркотиків та застереження її появи (Ініціативна група громадян)
 4. Спортивна медицина (Ініціативна група громадян)
 5. Мандрівний реабілітаційно-відпочинковий табір «Шляхи героїв» для бійців-добровольців, учасників АТО Хмельниччини та членів їх родин (в т.ч. родин загиблих) (Відокремлений підрозділ ГО «Правий сектор» в Хмельницькій області)
 6. Активна країна (ГО «Хмельницький Спелеоклуб «Атлантида»)
 7. Інтерактивно-інформаційні монітори для культурних закладів міста (ГО «Сучасна Україна»)
 8. Кімната виходжування недоношених малюків «Поруч з мамою» (ГО Кабінет допомоги вагітним жінкам та сім'ям з дітьми «Світанок»)
 9. Безбар'єрне місто (Доступність та інклюзивність міських масових заходів для людей з обмеженими можливостями) (ХОМГО «Територія»)
 10. Дитячий інклюзивний клуб (ГО Хмельницька Обласна Асоціація Педагогів «Нове покоління»)
 11. Хаб «Життєлюб» (ГО «Подільський простір»)
 12. Анімаційна лабораторія (ГО «Хмельницька спілка кінематографістів»)
 13. Вільні виробничі приміщення та земельні ділянки міста Хмельницького в 3Д (ГО «Сучасна Україна»)
 14. Школа розвитку «Світанок»(ГО Кабінет допомоги вагітним жінкам та сім'ям з дітьми «Світанок»)

Учасники повинні реалізувати проекти до кінця цього року. Таким чином, у нашомі місті з'являться комфортна палата із зручностями в Педіатричному відділенні виходжування недоношених дітей Хмельницької міської дитячої лікарні для запровадження методу «Кенгуру», дитячий інклюзивний клуб, що сприятиме соціалізації дітей, а також хаб для гармонізації відносин літніх людей та молодих людей, з особливими потребами. Крім того, у Хмельницькому планують встановити сенсорні монітори в найпопулярніших культурних закладах міста. Також облаштують анімаційну лабораторію для об'єднання творчих особистостей та популяризації професійного анімаційного кіно.

Нагадаємо, що минулого року переможцями стали такі цікаві проекти, як створення арт-містечка, розробка 3D-путівника по Проскурову, мурал «Дерево мрій» та багато інших. Усі ці проекти сприяють розвитку нашого міста та роблять його цікавішим як для місцевих мешканців, так і для туристів.