Ви є тут

Зірки серіалу «Школа» завітали до Хмельницького

оновлено
Инна Хананова

У понеділок, 14 травня, до нашого міста завітали актори популярного телесеріалу «Школа». Як пройшла фан-зустріч, дізнавався «Хмельницький».

Нагадаємо, що взимку на телеекранах стартував показ першого україномовного серіалу «Школа». Стрічка розповідає про реальне життя сучасних школярів, їхні стосунки з викладачами та батьками. У телесеріалі розглядали теми булінгу у школі, алкоголю, нерозуміння у родині, хабарів та багато інших, які турбують сучасних підлітків. Діти в «Школі» - це типові українські школярі, які дорослішають, намагаються знайти відповіді на запитання, як стати популярним, як завоювати любов однокласників, як побудувати стосунки з батьками. Протягом першого сезону глядачі слідкували за розвитком стосунків між молодими викладачами Катериною Анатоліївною та Олександром Ігоровичем. Також прихильники серіалу цікавились життям найкращої пари серіалу Паші та Лоли. Стрічка «Школа» стала найрейтинговішим серіалом на українському телебаченні у сезоні осінь 2017 – зима 2018 по аудиторії 18-54 (Україна). А недавно серіал презентували на найбільшій європейській щорічній виставці аудіовізуального контенту MIPTV-2018 у Каннах. Стрічкою зацікавилися три телекомпанії і захотіли придбати формат.  

Недавно зірки «Школи» вирушили у Всеукраїнський тур, в рамках якого вони проведуть фан-зустрічі із прихильниками у різних куточках нашої країни. Також актори популярного серіалу завітали і до нашого міста. 

Зустріч з акторами серіалу «Школа» відбулася у понеділок, 14 травня, в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Старицького. Захід розпочався о 18:00. Далі про це розповість «Хмельницький».

Всеукраїнський тур акторів серіалу «Школа» триває. В рамках туру зірки побували Хмельницькому. Прихильники радісно зустріли своїх улюблених акторів оплесками, шквалом емоцій, подарунками, плакатами та смаколиками.

Спочатку глядачі мали нагоду придбати або виграти футболки, зошити або блокноти із зображеннями зірок «Школи». Далі для усіх присутніх заспівала суперфіналістка «Голосу країни-8» Анна Трінчер та акторка Карина Чернявська. Глядачі мали чудову нагоду зустрітися та особисто поспілкуватися з виконавцями головних ролей у серіалі «Школа». Кожен бажаючий мав нагоду зробити селфі та взяти автограф в улюблених акторів. 

На зустріч також запросили майже 120 дітей із місцевої школи-інтернату та із Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату для обдарованих дітей. 

Усім дуже сподобалася ця фан-зустріч. Прихильники серіалу з нетерпінням очікують на новий сезон.

Може бути цікаво: