Ви є тут

Палац спорту невдовзі прикрасить Хмельницький

Яна Мазуренко

Хмельницький, безумовно, багатий на талановитих спортсменів. Дітвора займається різноманітними видами спорту: хтось  ходить на танці, когось віддають на карате чи дзюдо, а є й такі, хто полюбляє ранкові пробіжки чи ніжиться під сонечком під час занять йогою.

Вже відносно давно хмельничани почали говорити про можливе будівництво у Хмельницькому Палацу спорту, адже про це вже не раз заводили мову чиновники. А чи ж таки збудуться мрії жителів міста та їх очільників розповість «Хмельницький».

Ще в березні з'явилася інформація про те, що на розробку та виготовлення проектно-кошторисної документації, яка стосується будівництва Палацу спорту та Льодового палацу, міська рада планує виділити близько двох з половиною мільйонів гривень. Проте ще місяць тому це були лише плани. А от квітень приніс нам тверді та впевнені рішення, які не можуть не тішити. Палацу спорту – бути!

Кабінет Міністрів мав у своєму запасі постанову, яка сприяє допомозі держави у створенні таких об’єктів. При наявності проектно-кошторисної документації держава не може відмовити у співфінансуванні. Хмельницький всі вимоги виконав, тому з державного бюджету ми отримали допомогу у вигляді понад мільйона гривень. Також значною був внесок і місцевого бюджету – близько шести мільйонів гривень.

Відомо й про місцезнаходження майбутнього Палацу спорту – він буде потрошку «вимальовуватися» на вулиці Прибузькій (площа земельної ділянки – 25,2 тисяч квадратних метрів). Обравши саме таку локацію міська рада вирішить відразу декілька проблем: перша – це власне й початок будування спеціальної інфраструктури, а друга (не менш важлива) – унеможливлення майбутнього захоплення прибережної зони.

Завдання, які має виконати робота цього проекту прості: збільшення кількості жителів, які б регулярно займалися спортом, покращення спортивної інфраструктури підготовки команд з ігрових видів спорту, можливість приймати у Хмельницькому матчі Єврокубку з фут залу та волейболу.