Ви є тут

Хмельницькі школярі взяли участь у фестивалі «Молодь обирає здоров’я»

оновлено
Инна Хананова

Фото - Сергій Аніськов

Фото - Сергій АніськовФото - Сергій АніськовФото - Сергій АніськовФото - Сергій АніськовФото - Сергій АніськовФото - Сергій Аніськов

У Хмельницькому відбувся шкільний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я». Змагання тривали протягом трьох днів. До них долучилися учні з понад 20 шкіл міста. Школярі малювали плакати, фотографували, танцювали, співали пісні, пропагуючи здоровий спосіб життя.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», у Хмельницькому завершився шкільний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я». У ньому взяли участь учні з понад двадцяти шкіл міста. Діти по-різному пропагували здоровий спосіб життя. Хтось малював яскраві плакати, робив тематичні фотографії, на яких демонстрував головні складові здорового способу життя. А дехто за допомогою гумористичних сценок, пісні і танцю активно закликав до занять спортом. Головна мета проведення фестивалю полягає у тому, щоб популяризувати здоровий спосіб життя серед молоді та залучити до занять спортом.

На думку школярів, здоровий спосіб життя полягає у щоденній ранковій зарядці, відмові від алкоголю та тютюнопаління. Також під час фестивалю діти закликали усіх правильно харчуватися, приділяти достатню увагу фізичним навантаженням та дотримуватися режиму сну і відпочинку. Також діти наголошували на тому, що потрібно не забувати про емоційний стан і частіше посміхатися. Саме ці складові дозволять зберегти здоров'я та завжди бути у хорошій фізичній формі.

Фестиваль «Молодь обирає здоров’я» серед школярів є традиційним, однак цього року він набув значно більших масштабів. До його проведення, крім Департаменту освіти і науки, долучилися також спеціалісти з управління молоді та спорту. Організатори сподіваються, що наступного року фестиваль стане ще масштабнішим та охопить більшу кількість учасників.

Загалом захід пройшов активно, весело та цікаво. Усі присутні отримали багато позитивних емоцій та приємних вражень. Переможцям та учасникам фестивалю «Молодь обирає здоров’я» вручили грамоти та подарунки.

Фото - Сергій Аніськов

Цього року фестиваль «Молодь обирає здоров’я» проходив у два етапи. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Отже, фестиваль проходив у два етапи в номінації «Літературно-музично-спортивних міні-композицій»: відбірковий тур 12-13 березня і фінал 15 березня; а також заочний етап конкурсу в номінаціях «Плакат», «Фото». Захід відбувся у школі №15 ім. О. Співачука.

З вітальним словом до учасників та гостей фестивалю звернувся начальник управління молоді та спорту Сергій Ремез, побажав усім присутнім завжди бути здоровими, веселими та успішними, а для цього треба обирати здоровий спосіб життя. Під час заходу психолог Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Ольга Захожа провела вікторину щодо здорового способу життя.

Отже, переможцями фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» стали такі навчальні заклади:

  • Номінація: «Плакат»: І місце: ЗОШ №20 «Здоров’я дитини – здоров’я нації».
  • Номінація «Фото»: І місце: гімназія №2 серія фото, автор Вікторія Смоляр.
  • Номінація: літературно-музична-спортивна міні-композиція: І місце: НВК №9.
  • Гран – прі: Ліцей 17.

Фото - Сергій Аніськов

Може бути цікаво: