У хмельницькому БібліоХабі запровадили уроки програмування

Инна Хананова

У центральній міській бібліотеці, що на вулиці Подільській, 78, запровадили уроки програмування. Сюди хмельничани приходять щосуботи, щоб удосконалити свої навички у сфері ІТ-технологій,

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», тепер щосуботи до центральної міської бібліотеки приходять люди, які прагнуть вдосконалити навики та вивчати новинки у сфері ІТ-технологій. 

«Brain Basket Club» сформували, переважно, з випускників програми «Технологічна нація». Нагадаємо, що на державному рівні за підтримки фонду «Brain Basket» кілька років тому започаткували безкоштовні курси програмування для того, щоб збільшити кількість фахівців ІТ-сфери. У Хмельницькому курси діяли на базі центральної бібліотеки.

А тепер колишні учні цих курсів мають нагоду передати свої знання та навички іншим. Для цього є чудове місце - БібліоХаб, який почав працювати у центральній міській бібліотеці з вересня минулого року. Цей сучасний громадський простір і був створений для проведення подібних зустрічей та занять. Це є поширеною практикою усіх європейських країн. Даний проект став переможцем у програмі «Бюджет участі». БібліоХаб став чудовим прикладом прогресивного розвитку міських бібліотек. Тут можуть проводити час молодь, літератори, бібліотекарі та читачі. Також для відвідувачів доступний Wi-Fi-зв’язок. У БібліоХабі встановлений телевізор. До нього можна підключити ноутбук та провести презентацію або майстер-клас.

У БібліоХабі молоді програмісти збираються щотижня. Вони читають лекції, обмінюються знаннями, обговорюють новинки у сфері ІТ-технологій та влаштовують вебінари. Вони запрошують долучитися до уроків програмування усіх бажаючих, кому цікавий світ інформаційних технологій, незалежно від віку. Участь в усіх заходах є безкоштовною.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: