Ви є тут

Нові зони для відпочинку, дитячі майданчики та освітлення: що планують зробити у Хмельницькому в 2018 році

Инна Хананова

Дороги, прибудинкові території, освітлення, облаштування дитячих майданчиків, благоустрій відпочинкових зон - такі роботи комунальники розпочнуть весною у Хмельницькому. В управлінні житлово-комунального господарства розповіли, що планують зробити у цьому році. 

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», начальник управління ЖКГ Василь Новачок розповів, що на капітальний ремонт доріг у Хмельницькому виділено 52 мільйони гривень. Ще 30 мільйонів гривень - на поточний ремонт, але не ямковий, а суцільним методом.

Також у 2018 році заплановано капітально відремонтувати близько 30 прибудинкових територій. Крім того, цього року будуть оновлювати дитячі і спортивні майданчики. На ці потреби передбачили удвічі більше коштів, ніж минулого року. За словами Василя Новачка, у 2018 році буде виділено 4 мільйони гривень на встановлення нових та оновлення старих майданчиків. Також у Хмельницькому зросте кількість комфортних зон для відпочинку. Начальник управління ЖКГ зазначив, що на благоустрій площі на розі вулиць Бандери та Зарічанської виділено 1 мільйон гривень. Тут хочуть встановити лавочки, оновити асфальтне покриття тощо.

На ремонт ліфтів у багатоповерхових будинках буде спрямовано 5 мільйонів гривень. Це стане першим кроком до оновлення застарілого ліфтового господарства. За виділені кошти будуть замінювати канати, двигуни, тобто те, від чого залежить безпека руху ліфтів.

Також в управлінні ЖКГ сподіваються на активну участь хмельничан у програмі співфінансування. Завдяки цій програмі місцеві мешканці можуть розраховувати на фінансову підтримку з боку бюджету на ремонт дахів, підвалів та інших робіт у багатоквартирних будинках. У цьому році на реалізацію програми заплановано виділити 2,5 мільйони гривень.

У Хмельницькому продовжать заміну старого вуличного освітлення на LED-лампи. На ці потреби спрямують понад 4,5 мільйони гривень.

В управлінні ЖКГ сподіваються на перевиконання бюджету та збільшення фінансування для того, щоб додати до переліку відремонтованих та збудованих ще більше об'єктів.