У Хмельницькому з'явиться кінотеатр нового формату

Ви є тут

Инна Хананова

Фото з офіційної сторінки "Woodmall торгово-розважальний центр"

Фото з офіційної сторінки "Woodmall торгово-розважальний центр"Фото з офіційної сторінки "Woodmall торгово-розважальний центр"Фото з офіційної сторінки "Woodmall торгово-розважальний центр"

У наступному році хмельничани зможуть відвідувати новий кінотеатр. Де він буде розташований та що пропонуватиме глядачам, розповість «Хмельницький».

На вулиці Трудовій, 6А, завершується будівництво нового торгово-розважального центру. ТРЦ «Woodmall» буде знаходитися у мікрорайоні «Дендропарковий». Тут будуть облаштовані салони краси, кав'ярні, піцерії, аптеки, супермаркет, караоке-паб, спортивний клуб та сучасний кінотеатр. На території ТРЦ буде діяти наземний паркінг на 200 паркомісць. Тут планують посадити багато дерев та встановити сучасне освітлення. 

А вже в березні наступного року у новому ТРЦ буде діяти сучасний кінотеатр. Тут планують встановити новітнє обладнання, яке гарантуватиме якісний звук та чітке яскраве зображення. Також у закладі буде функціонувати сім залів. Це дозволить відвідувачам заощаджувати свій вільний час та обрати зручну годину сеансу для перегляду. Також адміністратори повідомляють, що на вибір глядачів буде запропоновано понад 10 фільмів у щоденному прокаті. Тому кожен зможе обрати кінокартину відповідно до своїх побажань та насолодитися переглядом. Кожна зала буде розрахована на 20 осіб. Відвідувачі будуть отримувати персональні 3D-окуляри та зможуть поринути у неповторний світ кінематографу.

Новий кінотеатр обіцяють облаштувати відповідно до сучасних тенденцій та з врахуванням потреб громадян. Також тут буде діяти невеличке кафе, де кожен зможе придбати смачні напої або попкорн.

Зараз хмельничани надають перевагу відвідуванню кінотеатру «Мультиплекс», де передбачені комфортні умови для перегляду кінопрем'єр. Також дехто полюбляє дивитись фільми у кінотеатрі Планета, який розташований у центрі міста. А от будівля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка наразі є збитковою для бюджету міста, не зважаючи на те, що сюди придбали сучасний кінопроектор вартістю 3 мільйони гривень, який підтримує формат 3D і має найбільший екран в місті. Нагадаємо, що недавно громадська ініціатива «Proprostir» почала працювати над розробкою нової концепції подальшого розвитку будівлі кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка. Заплановано зробити приміщення будівлі корисним для хмельничан. До кінця цього року архітектори повинні представити нову концепцію розвитку кінотеатру ім. Шевченка.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: