Ви є тут

У Хмельницькому триває ремонт Будинку культури

Инна Хананова

У Хмельницькому продовжується ремонт Будинку культури. На це з міського бюджету виділили майже 3 мільйони гривень. Проект ремонтних робіт передбачає відновлення фасаду будинку та добудову нових гурткових приміщень.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», протягом тривалого часу приміщення міського Будинку культури знаходилося в аварійному стані внаслідок погодних умов та відсутності капітального ремонту. Тому у минулому році управління культури і туризму провело тендер на  суму 2,9 млн. гривень. Минулого року з цих коштів було перерахували 860,3 тис. гривень на придбання необхідних матеріалів. У листопаді 2016 року вперше за роки існування Будинку культури його почали капітально ремонтувати. Підрядники укріпили фундамент та відремонтували дах. Також частково реставрували фасад приміщення, замінили вікна та двері. Усе обирали під стиль архітектурного ансамблю будівлі. Це відповідатиме історичному вигляду будинку культури.

Підрядники мали завершити усі роботи до кінця цього року, але через затримки у роботі та довгі тендерні процедури ремонт ще триває. Тому ремонтні роботи продовжаться і в наступному році.

Тепер на місці колишнього балетного залу, який був в аварійному стані, знаходиться нове двоповерхове приміщення. На першому поверсі буде клас для хореографії та роздягальні, а на другому - методичні кабінети, вокальні та хорові класи.

Наразі перший поверх будівлі готовий до внутрішніх оздоблювальних робіт. На другому працівники почали проводити комунікації. Відвідувачі гуртків зможуть займатися у комфортних умовах влітку та взимку. На вікна поставили сучасні склопакети, утеплили приміщення та встановили потужну систему вентиляції. Також нові площі дозволять набирати більшу кількість дітей у гуртки та колективи. За попередніми підрахунками, їх кількіть може зрости удвічі. Також буде покращено умови праці колективу закладу.

Дивіться у "Великому довіднику":