Ви є тут

Олександр Корнійчук зайняв 22 місце у рейтингу відповідальності голів ОДА

Инна Хананова

Аналітичний портал «Слово і Діло» проаналізував виконання обіцянок голів обласних державних адміністрацій. Олександр Корнійчук опинився на двадцять другій сходинці, тобто на передостанньому місці.

Як повідомляє «Хмельницький», аналітики порталу «Слово і Діло» провели моніторинг обіцянок та реальних дій голів ОДА. Фахівці перевірили виконання всіх обіцянок голів обласних державних адміністрацій та визначили лідерів та аутсайдерів рейтингу відповідальності. 

Голова ОДА

Всього обіцянок

Виконано

Невиконано

В процесі

21. О. Муляренко (Рівненська ОДА)

28

6

2

20

 22. О. Корнійчук (Хмельницька ОДА)

12

0

10

23. М. Степанов (Одеська ОДА) 19  2 0 17

Отже, за даними дослідження, двадцять друге місце в рейтингу посів голова Хмельницької облдержадміністрації Олександр Олександрович Корнійчук. З 12 обіцянок наразі виконано лише 2, ще 10 у процесі. 

Олександр Корнійчук народився 30 травня 1973 року, в місті Старокостянтинів, Хмельницька область. У 1994 році він закінчив Кам'янець-Подільське вище військово-інженерне командне училище імені маршала інженерних військ Харченка В. К. Далі Олександр був командиром танкового заводу. Після цього він працював директором ТОВ «Елас» у Старокостянтинові. Також був керівником фірми «Заріччя». З 2007 року Корнійчук став власником фермерського господарства «Кобудь». З 2012 по 2014 він був народним депутатом України VII скликання. У 2015 році Олександр Олександрович здобув освіту у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за спеціальністю Державна служба. Цього ж року він очолив Хмельницьку обласну організацію політичної партії «Громадський рух» Народний контроль». У квітні 2016 року став головою Хмельницької обласної державної адміністрації.

Також аналітики порталу «Слово і Діло» визначили кращих за виконаними обіцянками. Зокрема, лідерами рейтингу стали голови Черкаської (Юрій Ткаченко), Сумської (Микола Клочко) та Харківської ОДА (Юлія Світлична).