Ви є тут

На фасаді будівлі Хмельницької міської ради з'явилася різнокольорова підсвітка

Инна Хананова

Старе освітлення фасаду міської ради на вулиці Старобульварній, 3, замінили на нове. Тепер тут встановили сучасну різнокольорову підсвітку. На це з міського бюджету виділили 140 тисяч гривень.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на видання «ВСІМ», з кінця минулого місяця фасад будівлі Хмельницької міської ради почав сяяти різнокольоровими вогниками. Старе освітлення стало непридатним та вийшло з ладу, тому його вирішили замінити на більш сучасне, яскраве та красиве. Тепер фасад будівлі міської ради сяє жовтими, рожевими, зеленими та жовтими вогниками та створює гарну атмосферу.

На капітальний ремонт освітлення з міського бюджету виділили 140 тисяч гривень. Хмельницька міська рада обирала виконавця робіт серед двох претендентів – комунальне підприємство «Міськсвітло» і приватне підприємство «Квадр-2». Найбільш вигіднішу пропозицію запропонувало приватне підприємство та погодилося виконати роботи за меншу вартість. Тому було вирішено обрати саме його. Наразі усі роботи з облаштування нової підсвітки на фасаді будівлі міської ради майже завершені. У вересні вони повинні повністю закінчитися. Загалом хмельничанам така гарна підсвітка подобається.

Нагадаємо, що цього року вже було виділено кошти на підсвітку. Стели з написом «Хмельницький» на в’їздах в місто повинні засяяти за 160 тисяч гривень. Їх є чотири: у напрямку Вінниці, Тернополя, Кам'янця-Подільського та Старокостянтинова. Стели з назвою міста дуже погано виглядають та потребують оновлення, адже на них полущилась фарба. У 2014 році вони усі були пофарбовані у патріотичні жовто-блакитні кольори, але з плином часу та впливом погодніх умов стели зіпсувалися. У міській раді вирішили зробити підсвітку цих табличок, щоб громадяни бачили назву міста, коли сюди в'їжджають.