На фасаді будівлі Хмельницької міської ради з'явилася різнокольорова підсвітка

Ви є тут

Инна Хананова

Старе освітлення фасаду міської ради на вулиці Старобульварній, 3, замінили на нове. Тепер тут встановили сучасну різнокольорову підсвітку. На це з міського бюджету виділили 140 тисяч гривень.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на видання «ВСІМ», з кінця минулого місяця фасад будівлі Хмельницької міської ради почав сяяти різнокольоровими вогниками. Старе освітлення стало непридатним та вийшло з ладу, тому його вирішили замінити на більш сучасне, яскраве та красиве. Тепер фасад будівлі міської ради сяє жовтими, рожевими, зеленими та жовтими вогниками та створює гарну атмосферу.

На капітальний ремонт освітлення з міського бюджету виділили 140 тисяч гривень. Хмельницька міська рада обирала виконавця робіт серед двох претендентів – комунальне підприємство «Міськсвітло» і приватне підприємство «Квадр-2». Найбільш вигіднішу пропозицію запропонувало приватне підприємство та погодилося виконати роботи за меншу вартість. Тому було вирішено обрати саме його. Наразі усі роботи з облаштування нової підсвітки на фасаді будівлі міської ради майже завершені. У вересні вони повинні повністю закінчитися. Загалом хмельничанам така гарна підсвітка подобається.

Нагадаємо, що цього року вже було виділено кошти на підсвітку. Стели з написом «Хмельницький» на в’їздах в місто повинні засяяти за 160 тисяч гривень. Їх є чотири: у напрямку Вінниці, Тернополя, Кам'янця-Подільського та Старокостянтинова. Стели з назвою міста дуже погано виглядають та потребують оновлення, адже на них полущилась фарба. У 2014 році вони усі були пофарбовані у патріотичні жовто-блакитні кольори, але з плином часу та впливом погодніх умов стели зіпсувалися. У міській раді вирішили зробити підсвітку цих табличок, щоб громадяни бачили назву міста, коли сюди в'їжджають.