Фестивалі, арт-квести та конкурси: у Хмельницькому стартує «Мистецька осінь - 2017»

Ви є тут

Инна Хананова

У Хмельницькому протягом вересня-листопада будуть відбуватися різноманітні культурні події. На хмельничан та гостей міста чекає багато цікавих заходів.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, управління культури і туризму міської ради підготувало мистецький календар про масштабні культурні події, які будуть відбуватися цієї осені у місті. Календар має назву «Мистецька осінь - 2017».

«Мистецька осінь» розпочнеться 11 вересня з літературного фестивалю «Слово єднає!». А наступного дня, 12 вересня, відбудеться відкриття дитячого простору у бібліотеці №12, на Проспекті Миру, 86/2. Також протягом 14-17 вересня на хмельничан чекає фестиваль українського кіно у кінотеатрі ім. Т.Г. Шевченка. Для маленьких хмельничан підготували тематичний арт-квест, який відбудеться 19 вересня, у дитячій школі мистецтв. Усі бажаючі зможуть переглянути фотографії рідного міста на виставці «Хмельницький крізь об'єктив», яка відбудеться 21 вересня. Цього ж дня стартує Міжнародний фестиваль мистецтв. Однією з найбільш очікуваних подій осені є святкування Дня міста. Цього разу свято відзначатимуть 23-24 вересня. Святкування пройде під гаслом «Знай наших». На хмельничан чекає виступ гуртів «Мотор'Ролла», «ОNUKA», «Stanza» і «Чумацький шлях». Також на День міста будуть проходити цікаві ярмарки, виставки, автобусні екскурсії, запуск водяних ліхтариків, чаювання та багато іншого. Також 26 вересня пройде ярмарок бібліотечних ініціатив у сквері ім. Шевченка. А 29 вересня на усіх чекає відкриття Бібліохабу у міській центральній бібліотеці.

У жовтні також буде багато мистецьких подій. Зокрема, протягом 11 та 12 жовтня пройде фестиваль української патріотичної пісні та музики. А 12 жовтня відбудеться виставка-конкурс дитячих художніх робіт. Цього ж дня всі бажаючі зможуть відвідати «Фотовернісаж на Покрову» у музеї-студії фотомистецтва. Протягом 14-15 жовтня хмельничани зможуть поласувати смачними стравами на фестивалі вуличної їжі «Проскурівські смаколики».

З нагоди Дня Гідності та Свободи, 21 листопада, пройде патріотична акція «Майдан, що нас змінив!».

Отже, ця осінь обіцяє бути насиченою на культурні події.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: