На ремонт гематологічного відділення обласної дитячої лікарні планують виділити 3 мільйони гривень

Ви є тут

Инна Хананова

В Хмельницькому планують виділити 3 мільйони гривень на ремонт гематологічного відділення обласної дитячої лікарні. 

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Хмельницької ОДА, важливою проблемою є застаріле обладнання в обласній дитячій лікарні. Крім того, приміщення установи не може належним чином забезпечити нормальні умови для перебування хворих.

Проблемним питанням залишається розміщення гематологічного відділення лікарні, оскільки дітки потребують особливих умов лікування. З 2005 року умови перебування дітей з гематологічною патологією покращилися за рахунок відкриття окремого відділення. Однак багато проблем ще залишаються не вирішеними.

Тому, в середу, 2 серпня, до обласної дитячої лікарні завітав голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, щоб дізнатися, як працює відділення. Він подивився палати, в яких знаходяться хворі, поспілкувався з медичними працівниками та батьками дітей, що перебувають на лікуванні у відділенні.

Після багаторазових обговорень щодо поліпшення умов для пацієнтів з онкогематологічними патологіями було прийнято рішення розмістити відділення гематології ізольовано з окремим входом, на території неврологічного відділення та виділити 2 додаткових палати.

Заплановано провести капітальний ремонт у відділенні, облаштувати душові кабіни та окремі санвузли в палатах, виділити окремі приміщення під маніпуляційну, їдальню та харчоблок для батьків онкохворих дітей.

Після завершення ремонтних робіт передбачається обладнати спеціальний бокс для лікування діток методами високодозової поліхіміотерапії, яку призначатиме лікар-гематолог за наявності сертифікату. Неврологічні ліжка переведуть на територію гематологічного та частину пульмонологічного відділень.

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук зазначив, що на найближчу сесію обласної ради буде винесено питання щодо виділення 3 мільйонів гривень на ремонт гематологічного відділення.

Нагадаємо, що в червні відкрили оновлене кардіо-ревматолого-ендокринологічне відділення обласної дитячої лікарні