У Хмельницькому капітально відремонтували проїзд Геологів

Ви є тут

Инна Хананова

Проїзд Геологів капітально відремонтували. На це з міського бюджету виділили півтора мільйони гривень. Новий асфальт встелили на великій діялнці – від недіючого торговельного центру «Європа» до ринку «Бартер-Сервіс».

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», під'їзна дорога до речового ринку давно потребувала ремонту. Оскільки через значний трафік тут було багато пошкоджень, нерівностей та ям. Однак тепер водії можуть оцінити усі переваги проведеного капітального ремонту та їхати по новому асфальту.

Як розповів начальник управління ЖКГ Василь Новачок, загалом на ділянці від недіючого торговельного центру «Європа» до ринку «Бартер-Сервіс» заасфальтовано близько 3000 метрів квадратних. На ринку працює дуже багато хмельницьких підприємців, які сплачують велику частину податків у місцевий бюджет. Тому було неправильно, що вони змушені були добиратися до своїх робочих місць по неякісній дорозі.

На Геологів працюють підрядники шляхобудівельного управління-56. Ремонтні роботи розпочали кілька тижнів тому. Підрядники працювали, здебільшого, вночі, щоб не перешкоджати роботі ринку та руху машин.

Виконроб ШБУ-56 Олександр Серватинський розповів, що було повністю знято асфальтове покриття, зроблено щебневе укріплення основи, яке закріпили цементною сумішшю. Також було постелено два шари асфальту - нижній 6 сантиметрів та верхній 5 сантиметрів. Крім того, було виконано роботи по продовженню труби.

Також відремонтували асфальт біля торговельного центру «Європа» та ринку. Наразі усі ремонтні роботи завершуються. Робітники укріплюють обочини. Це планують виконати за кілька днів.

Крім того, планується і надалі оновлювати дороги біля ринку. Зараз триває розробка проекту капітального ремонту вулиці Геологів. Його передбачають розпочати наступного року.

Вулиці, що згадуються: