У мікрорайонах Лезневе, Книжківці та Заріччя з'явиться централізоване водопостачання

Ви є тут

оновлено
Инна Хананова

Цього року на прокладання нових трубопроводів з міського бюджету виділили 15 мільйонів гривень.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на МТРК «Місто», у 2017 році запланували будівництво трьох великих об'єктів. До кінця року централізоване водопостачання з’явиться у мікрорайонах Лезневе та Книжківці. Також водовідведення буде забезпечено у мікрорайоні Дубове. Крім того, до централізованої каналізації буде під'єднано будинки по вулиці Шестакова. Також підготовчі роботи розпочалися у мікрорайоні Заріччя. Скоро роботи розпочнуться у Книжківцях. Тут вже підготували все необхідне обладнання.

Зазначимо, що процес будівництва водогону у Лезневе та каналізації у Дубове призупинили через бюрократичні проблеми. На освоєння бюджетних коштів по цих об'єктах вже вдруге оголосили тендер. Як розповів директор МКП «Хмельницькводоканал» Віталій Кавун, наразі в Лезневе існує велика проблема з послугою централізованого водопостачання, оскільки відсутні водопровід та каналізація. Тому згодом це питання буде вирішено. У мікрорайоні Дубове хоч і наявне водопостачання, але відсутня каналізація. Тому тут будуть облаштовувати мережі електропостачання, водовідведення, насосну станцію тощо. Тобто у цих двох мікрорайонах буде здійснено значний обсяг робіт.

На вулиці Шестакова роботи уже завершуються. Незабаром тут комунальники будуть облаштовувати належним чином благоустрій. Роботи проводяться на умовах співфінансування. Більшу частину вартості будівництва профінансовано з міського бюджету. Решту робіт оплатили мешканці.

За словами міського голови Олександра Симчишина, на будівництво мереж водопостачання та водовідведення виділено 15 мільйонів гривень для того, щоб мешканці міста мали ті самі блага цивілізації, що й мешканці багатоповерхівок - нормальна якісна вода та водовідведення.

Для того, щоб забезпечити благами цивілізації мешканців усіх мікрорайонів, знадобиться кілька років. Наприклад, до кінця цього року тільки 70% мешканців мікрорайону Книжківці матимуть водопостачання. А в Ружичній лише половина будинків забезпечена централізованим водопостачанням. За словами Олександра Симчишина, на наступній сесії на будівництво мереж буде виділено додатково ще 5 мільйонів гривень.

У мікрорайоні Книжківці почали будувати водопровід, який буде мати протяжність понад 3 кілометри, повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради.

Цього тижня працівники підрядної організації ТОВ «Сантехмонтаж» розпочали будівництво вуличних мереж водопостачання у Книжківцях. Стартували роботи із вул. Корольова.

Проект передбачає будівництво водопровідних мереж через вулицю та провулок Житній, вул. Корольова, вул. Наливайка, вул. Зеньковського, вул. Тютюнника, вул. Карбишева, вул. Олексенка, вул. Раєвського. Для будівництва мереж будуть використовувати якісні полімерні труби діаметром 110 мм та загальною протяжністю 3200 м. п. На будівництво водопроводу виділено 2 мільйони 254 тисяч гривень з міського бюджету.

Після завершення робіт мешканці мікрорайону зможуть відчути перевагу користування якісними послугами з водопостачання, яке надаватиме комунальне підприємство «Хмельницькводоканал».

У мікрорайоні Заріччя незабаром також з'явиться централізоване водопостачання та ефективна система водовідведення, повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради.

Недавно у мікрорайоні Заріччя розпочалися будівельно-монтажні роботи. Скоро жителі вулиць Лісової, Підгірної, провулків Підгірного та Садового зможуть користуватися якісними послугами водопостачання. 

На реалізацію проекту з бюджету міста виділено 3,2 мільйони гривень, ще близько 500 тисяч гривень дофінансують мешканці зазначених вулиць та провулків. Працівники підрядної організації ТОВ «Будхост» уже виконали роботи на провулку Підгірному. Тут облаштували вісім каналізаційних колодязів та проклали перші метри трубопроводу. Він матиме протяжність 1,7 кілометри. Наразі тривають роботи на вул. Лісовій.

Таким чином, мешканці Заріччя скоро зможуть користуватися послугами централізованого водопостачання та водовідведення.

Дивіться у "Великому довіднику": 

Блага цивілізації у кожен мікрорайон