Ви є тут

У Хмельницькому вилучили 8 тонн тіньового дизельного пального з автозаправки

Инна Хананова

У Хмельницькому, в рамках операції «Акциз-2017», податківці виявили незаконний роздрібний продаж дизельного пального. Вартість тіньової продукції складає 184 тисячі гривень.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби України у Хмельницькій області, з'ясувалося, що хмельничанин вирішив заробити грошей, організувавши нелегальний продаж дизпалива. Чоловік вирішив не реєструвати цю діяльність і таким чином, порушив законодавство. Він реалізовував продукцію на одній із автозаправних станцій. Але чоловік робив це незаконно. У нього не було жодних дозволів на продаж пального, а також він не був зареєстрованим як фізична особа-підприємець. Однак про такий нелегальний продаж пального стало відомо і тепер місцевому мешканцю доведеться відповідати перед законом за свої дії.

Податківці оглянули автозаправну станцію і виявили 8 тонн нелегального дизпалива, вартістю 184 тисячі гривень, а також 7 цистерн з автозаправною колонкою, вартість яких складає 110 тисяч  гривень. Це все вилучили та направили на експертизу.

За цим фактом на організатора нелегального бізнесу склали відповідний протокол за статтею 164 КУпАП. Усі вилучені речі передали на відповідальне зберігання. Тепер хмельничанин повинен сплатити штраф, який становить від 340 до 680 гривень за те, що порушив визначений порядок ведення господарської діяльності.

Додамо, що з початку цього року, податківці вилучили з незаконного обігу 77 тонн паливно-мастильних матеріалів, вартістю 1,3 мільйона гривень.

Нагадаємо, що в січні 2017 року, податківці знайшли на підпільній АЗС, яка діяла у Хмельницькому, 6 тисяч літрів дизельного пального, вартість якого становила 138 тисяч гривень. Незаконний бізнес організував 20-річний хмельничанин.