Ви є тут

У Хмельницькому встановлюють нові світлодіодні світлофори

19.04.2017

У Хмельницькому встановлюють нові світлофори, які оснащені таймерами відліку часу. Це дозволить підвищити безпеку дорожнього руху та заощаджувати електроенергію. Планується встановити 236 світлодіодних світлофорів на 8 вулицях міста.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на МТРК «Місто», цього року у Хмельницькому приділяють значну увагу стану світлофорів. З міського бюджету виділили майже 3 мільйони гривень на заміну старих електролампових приладів. Замість них будуть встановлені сучасні світлодіодні. Роботи вже проведені на таких 6 перехрестях: вулиці Подільська - Проскурівського Підпілля, Кам'янецька - Володимирська, Кам'янецька - Героїв Майдану, Свободи - Зарічанській та інших. Наразі комунальники ремонтують та оновлюють світлофор неподалік автовокзалу №1.

Зазначимо, що світлодіодні світлофори дозволяють значно заощаджувати споживання електроенергії. Також вони підвищують безпеку дорожнього руху. За словами начальника управління житлово-комунального господарства Василя Новачка, такі світлофори набагато краще видно, коли на них світить сонце. Крім того, такі прилади оснащені спеціальним таймером зі зворотнім відліком часу. Це досить зручно, адже і водій, і пішохід можуть враховувати, чи встигнуть вони вирушити далі чи варто зачекати. Зараз встановлюють сучасні світлофори на центральних вулицях, де ще не встигли зробити це раніше. Тобто там, де вірогідна найбільша аварійність у сонячну погоду.

Незабаром будуть оновлені світлофори на 12 перехрестях у різних мікрорайонах міста. Також з міського бюджету виділили майже 4 мільйони гривень на встановлення нових світлофорів. Зокрема, такий прилад невдовзі з'явиться неподалік кінцевої зупинки на Вінницькому шосе, оскільки тут аварійно-небезпечна ділянка. Також заплановано встановити нові світлофори на перетині Вінницького шосе та Профспілкової, на Проспекті Миру, на Чорновола та на інших ділянках з інтенсивним рухом.