Ви є тут

Хмельничани можуть отримати грант на втілення цікавої енергоефективної ідеї

14.04.2017

Вчора, 13 квітня, в Агенції сталого розвитку, відбулася презентація нового етапу проекту CLEEN. Хмельничани можуть отримати 1000 євро на втілення цікавої енергоефективної ідеї.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на МТРК «Місто», Молодіжний клуб розвитку оголосив конкурс проектів, які стосуються енергозбереження та енергоефективності. Хмельничани можуть отримати 1000 євро на втілення енергоефективної ідеї. Міні-грант буде надаватися у рамках проекту «Енергоефективне місто». Небайдужі місцеві мешканці можуть запропонувати цікаву ідею стосовно проведення енергоаудиту, заміни вікон, батарей, утеплення будинів, проведення просвітницької роботи тощо. Свої ідеї можуть подавати юридичні особи, державні структури, зокрема, ОСББ, школи, дитячі садочки. Головна умова, щоб організація не була прибутковою.

За словами керівника Молодіжного клубу розвитку Степана Кушніра, зараз у Хмельницькому активно впроваджуються заходи з енергозбереження, утеплюються будинки, тобто перші кроки на шляху до енергоефеективності вже зроблено. Головна мета проекту CLEEN полягає у тому, щоб зробити Хмельницький енергоефективним містом. Для цього потрібно, щоб енергоощадність стала частиною життя кожного свідомого громадянина. Тому хмельничани повинні навчитися правильно впроваджувати заходи з енергозбереження. І діти, і дорослі повинні знати, як важливо заощаджувати ресурси.

Також в рамках проекту CLEEN проходитимуть семінари для державних службовців, представників громадських організацій та депутатів. Навчальні програми спрямовані на те, щоб розкрити головні принципи залучення фінансових ресурсів з-за кордону для втілення проектів.

Отже, для того, щоб взяти участ у проекті, необхідно зареєструватись на консультаційну зустріч: goo.gl/cRQajR. Вона відбудеться 24 квітня, в Агенції сталого розвитку, яка розташована за адресою: вул. Героїв Майдану, 38. Кожен зможе презентувати концепцію свого майбутнього проекту та отримати рекомендації та зауваження. Також під час семінару можна буде дізнатися про усі розрахунки, особливості заповнення аплікаційної форми та критерії гранту.

Вулиці, що згадуються: