Ви є тут

Забудовник сплатить до міського бюджету понад 1,5 мільйони гривень

Инна Хананова

Суд задовольнив позовні вимоги Хмельницької місцевої прокуратури про стягнення понад 1,5 мільйони гривень з недобросовісного забудовника.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу прокуратури Хмельницької області, з'ясувалося, що приватне підприємство області у зв’язку з будівництвом багатоквартирного житлового будинку зобов’язувалось сплатити кошти пайової участі.

Згідно з вимогами чинного законодавства, замовник, який має намір забудувати земельну ділянку у відповідному населеному пункті, зобов’язаний розвивати інженерно-транспортну та соціальну інфраструктури населеного пункту. Відповідно до умов договору, укладеного з Хмельницькою міською радою, забудовник мав сплатити до кінця вересня 2016 року кошти пайової участі. Однак, з'ясувалося, що підприємство такі вимоги проігнорувало. 

Суд розглянув матеріали справи і прийняв рішення про повне задоволення позовних вимог місцевої прокуратури. Забудовник повинен сплатити до міського бюджету понад 1,5 мільйони гривень пайового внеску і штрафних санкцій.