На Хмельниччині триває робота щодо виявлення «нелегальних» перевізників

Ви є тут

Инна Хананова

Вчора, 10 жовтня, пройшла чергова нарада з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі. Її провів т.в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Олег Гуменний.

Як повідомляє Сайт міста з посиланням на прес-службу Хмельницької ОДА, під час наради було обговорено основні проблемні питання, що стосуються транспортної галузі. Зокрема, у період з 3 по 7 жовтня, працівники Укртрансбезпеки склали 4 протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164 КУпАП, які направлені до суду.

Також було складено 5 актів стосовно перевезення вантажу з перевищенням нормативних вагових параметрів, сума нарахованої плати за проїзд складає 270.8 євро.

Проведено 2 випуски транспортного засобу перед виїздом на лінію ( ХКП «Електротранс», ДП Верон Подільська Нива (перевірено наявність відповідних документів, технічний стан транспортного засобу тощо.).

Складено 38 актів про порушення Закону України «Про автомобільний транспорт», з них:

  • 9 актів на таксі (облаштовані як таксі, але без наявності ліцензії)
  • 2 акти на таксі (без таксометра)
  • 5 актів (порушення режиму праці та відпочинку)
  • 3 акти (порушення схеми маршруту та розкладу руху)
  • 4 акти (нерегулярні перевезення без договору)
  • 4 акти (автобус без відповідних документів)
  • 3 акти (поза гаражне зберігання автобуса)
  • 3 акти (незадовільний технічний стан автобуса)
  • 1 акт (відсутність знака Держави)
  • 5 актів (перевантаження транспортного засобу вантажем).

З початку року на Хмельниччині виявлено 189 «нелегальних» перевізників. Працівники Управління склали 962 акти, 93 протоколи про адміністративне правопорушення (з них 49 протоколи на «нелегалів»), винесли 244 постанови (з них 39 на «нелегальних» перевізників), на суму 310692 грн., (з них на «нелегальних» перевізників 70380 грн.). До бюджету сплачено 136068 грн., з них «нелегалами» 33830 грн. Крім того, було зафіксовано 75 випадків перевезення вантажу з перевищенням нормативних вагових параметрів, сума нарахованої плати за проїзд складає 20543.73 євро, сплачено вантажоперевізниками 42691,51 грн.

На завершення засідання Олег Гуменний зауважив, що головне завдання перевізника при здійсненні пасажирських перевезень полягає у дотриманні безпеки громадян, а це можливо лише в тому випадку, коли перевізники будут здійснювати діяльність відповідно до норм чинного законодавства та при наявності відповідних дозвільних документів.

Нагадаємо, що з 20 вересня по 20 жовтня працівники Укртрансбезпеки та Національної поліції організували Всеукраїнський «місячник» для того, щоб посилити заходи стосовно виявлення фактів «нелегальних» перевезень.