Комунальні служби міста отримали нову техніку

Ви є тут

RomanBoyko

Майже на 40 мільйонів гривень техніки придбали для комунальників в рамках підготовки до зими.

Для МКП “Хмельницьктеплокомуненерго” у 2016 році придбали аварійну машину “Форд” за 400 тис грн, КРАН за 1,5 млн грн., МАЗ-лісовоз вартістю 2 млн грн, МАЗ-самоскид за 1,5 млн грн та DAV який вартував 3,2 млн грн, - повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу міської ради.

Також техніку придбали для КП “Хмельницькводоканал”. А саме: кран (2,5 млн грн), екскаватор (2,2 млн грн), мулосос (2,1 млн грн), ГАЗель (400 тис грн).

“Готуючись до зими 2016-2017 року, розуміючи потребу в якісній та безперебійній роботі комунальних служб, ми у бюджеті запланували витратити майже 40 млн грн на оновлення основних засобів . Це стосується всіх комунальних підприємств та ЖЕКів. Це сучасна та економна техніка. Кожен ЖЕК отримав до зими трактори для розчищення тротуарів та прибудинкових територій. Оновилася техніка і КП “Спецкомунтранс”. Ще кілька одиниць техніки чекають на доставку із заводів-виробників. При уточнені бюджету 26 жовтня плануємо виділити кошти ще на кілька одиниць техніки, які теж використовуватимуться у зимовий період. Наразі вже придбано 22 одиниці. Ще 5 — в дорозі. Решта придбаємо до кінця року”, - розповідає голова Олександр Симчишин.  

Також за словами міського голови, стара техніка комунальних підприємств часом працює вже 40-30 років і трималася “на ходу” лише завдяки золотим рукам працівників комунальних служб.