Ви є тут

Розклад руху автобусів, автовокзал №2 (Хмельницький)

Час відпр.

Автовокзал відправлення

Кінцевий пункт призначення

Автобус

Періодичність руху автобусів

00:00

Гусятин

Київ

Neoplan

04:55

Хмельницький 2

Карпівці

ПАЗ 3205(м)

05:00

Хмельницький 2

Тернопіль

БАЗ 079

05:05

Хмельницький 2

Віньківці

Богдан 2

05:10

Хмельницький 2

Іванківці

ПАЗ 4334

05:10

Хмельницький 2

Гречинці

ПАЗ 3205

 СР-нет

05:15

Хмельницький 2

Женишківці

фольксваген18

05:15

Хмельницький 2

Київ

Iveco

05:15

Хмельницький 2

Ярмолинці

ПАЗ 672

05:20

Хмельницький 2

Козачки

Mercedes

 СР-нет

05:20

Хмельницький 2

Ярославка

ПАЗ 672

05:25

Хмельницький 2

Терешівці

ман

05:30

Хмельницький

Мог.Подільський

Богдан 2

05:30

Хмельницький 2

Давидківці

ПАЗ 4334

СБВС-нет 

05:30

Хмельницький 2

Красилів

Рута 25

05:30

Хмельницький 2

Масівці

ПАЗ 672

05:34

Хмельницький

Кам.Подільський

Mercedes 22

05:35

Хмельницький 2

Лебедівка

ПАЗ 3205(м)

05:35

Хмельницький 2

Н.Синявка

ПАЗ 3205(м)

05:40

Хмельницький 2

Клинове

ПАЗ 672

05:40

Хмельницький 2

Митківці

ПАЗ 672м

05:45

Хмельницький 2

Київ 5

БАЗ 079

05:45

Хмельницький 2

Пархомівці

ПАЗ 42

05:50

Хмельницький 2

Богданівці

ГАЗель16

05:50

Хмельницький 2

М.Колибань

ГАЗель 13

05:55

Хмельницький 2

Г.Морозівська

Iveco 17

 ЧТ-нет

05:55

Хмельницький 2

Давидківці

Mercedes 35

06:00

Хмельницький 2

Андріївка

Рута

06:00

Хмельницький 2

Кучманівка

ПАЗ 672

06:00

Хмельницький 2

Ямпіль

БАЗ 079

06:05

Хмельницький 2

Вінниця 2

БАЗ 079

 ЧТ-нет

06:05

Хмельницький 2

Кур.Сатанів

Mercedes 22

06:05

Хмельницький 2

Летичів

Mercedes

ЧТВС

06:10

Хмельницький 2

Пирогівка

ПАЗ 672

ПТСБВС

06:15

Хмельницький 2

Колибань

ПАЗ 4334

06:20

Хмельницький

Смотрич

ЛАЗ 695

06:20

Хмельницький 2

Зіньків

Mercedes 16

06:20

Хмельницький 2

Харківці

БАЗ 079

06:25

Хмельницький

Сокиряни

Iveco 17

06:25

Хмельницький 2

Давидківці

ПАЗ 4334

06:30

Хмельницький

І.Франківськ

ман

06:30

Хмельницький 2

Западинці

кавз 685

СРПТСБВС

06:30

Хмельницький 2

Королівка

Богдан а009201

06:30

Хмельницький 2

Летичів

Iveco 17

06:30

Хмельницький 2

Теофіполь

hyundai

06:40

Хмельницький

Кам.Подільський

БАЗ 079

06:45

Хмельницький 2

Віньківці

фольксваген18

06:50

Волочиськ

Вінниця 2

ГАЗельтранзит

06:50

Хмельницький 2

Богданівці

man

06:55

Хмельницький 2

Гнатівці

ПАЗ 672

06:55

Хмельницький 2

Новодубище

Богдан 0621

07:00

Хмельницький 2

Івки

кавз 685

ВТСР-нет 

07:00

Хмельницький 2

Давидківці

Mercedes 35

07:00

Хмельницький 2

Деражня

ПАЗ 672

07:00

Хмельницький 2

Київ

Iveco

07:00

Хмельницький 2

Морозів

Setra 313

07:08

Хмельницький

Чемерівці

ПАЗ 672

07:10

Хмельницький 2

Білогір'я

БАЗ 079

07:10

Хмельницький 2

Вихилівка

ГАЗель23

СБВС

07:10

Хмельницький 2

Ярмолинці

ПАЗ 32053

СБВС-нет 

07:15

Хмельницький 2

Глібки

Renault 15

07:15

Хмельницький 2

Масівці

ПАЗ 672

07:25

Хмельницький 2

Житомир

БАЗ 079

 ВТ-нет

07:30

Хмельницький 2

Давидківці

ПАЗ 4334

07:35

Хмельницький

Товтри

Mercedes

07:40

Хмельницький 2

Віньківці

БАЗ 079

07:40

Хмельницький 2

Кур'янки

БАЗ 079

07:50

Красилів

Вінниця 2

Renault

07:50

Хмельницький 2

Ізяслав

БАЗ 079

08:00

Красилів

Чернівці

Икарус 250

08:00

Хмельницький 2

Київ 5

БАЗ 079

08:00

Хмельницький 2

Колибань

ПАЗ 4334

08:10

Хмельницький 2

Ключівка

Mercedes 18

08:15

Красилів

Деражня

Mercedes

08:15

Старокостянтинів

Кам.Подільський

Mercedes

08:20

Волочиськ

Н.Ушиця

БАЗ 079

08:20

Хмельницький 2

Богданівці

ПАЗ 672

08:20

Хмельницький 2

Давидківці

ПАЗ 4334

08:30

Хмельницький 2

Городок

Mercedes 0309

08:30

Хмельницький 2

Красилів

Renault 15

08:40

Хмельницький 2

Іванківці

ПАЗ 4334

08:40

Хмельницький 2

Гулівці

Iveco 18

08:45

Хмельницький 2

Волочиськ

БАЗ 079

08:50

Хмельницький 2

Київ

Iveco

08:55

Хмельницький 2

Городок

форд

09:00

Хмельницький 2

Коритна

ПАЗ 3205

09:00

Хмельницький 2

Красилів

спринтер

09:05

Хмельницький 2

Божиківці

ПАЗ 672

09:05

Хмельницький 2

Ярославка

ПАЗ 672

09:15

Хмельницький 2

Красилів

Renault 15

09:30

Красилів

Вінниця 2

Renault

09:30

Хмельницький 2

Давидківці

Mercedes 35

09:30

Хмельницький 2

Дружне

Renault 15

09:35

Хмельницький

Чемерівці

ЛАЗ 699

09:35

Хмельницький 2

Волочиськ

БАЗ 079

09:35

Чернівці

Красилів

Setra 313

09:40

Хмельницький 2

Богданівці

ГАЗель16

09:40

Хмельницький 2

Яснозір'я

фольксваген18

09:45

Хмельницький 2

Западинці Ст

ГАЗель 13

09:45

Хмельницький 2

Новодубище

Богдан 0621

09:50

Хмельницький 2

Корчівка

Богдан а0091

09:50

Хмельницький 2

Сл.Глушковецька

Volkswagen

10:00

Хмельницький 2

Терешівці

ман

СБ

10:05

Чемерівці

Київ

ЛАЗ 52072

10:10

Хмельницький 2

Красилів

Renault 15

10:10

Хмельницький 2

Летичів

ЛАЗ 695

10:15

Хмельницький 2

Київ

Iveco

10:20

Хмельницький 2

Волочиськ

БАЗ 079

10:25

Хмельницький

Гусятин

ЛАЗ 699

10:25

Хмельницький 2

Давидківці

ПАЗ 4334

10:30

Хмельницький 2

Волочиськ

БАЗ 079

10:30

Хмельницький 2

Деражня

Mercedes 18

ВТСРПТ

10:30

Хмельницький 2

Красилів

Renault 15

10:30

Хмельницький 2

Черешенька

Mercedes 18

ПНЧТ

10:35

Хмельницький 2

Харківці

Богдан 2

10:40

Хмельницький 2

Масівці

ПАЗ 672

10:45

Хмельницький

Завадинці

ПАЗ 672

10:45

Хмельницький 2

Залісці

Mercedes 25

 ПНЧТ-нет

10:45

Хмельницький 2

Зяньківці

ПАЗ 672

ПНВТЧТПТСБВС СР-нет

10:45

Хмельницький 4

Грибенинка

ікарус_211

ПНСРЧТ-нет 

10:50

Хмельницький 2

Марківці

Mercedes 22

СР-нет 

10:50

Хмельницький 2

Ямпіль

Mercedes 22

10:55

Хмельницький 2

Гнатівці

ПАЗ 672

ПТСБВС

10:55

Хмельницький 2

Гришки

хундай

11:00

Хмельницький

Тернопіль

Mercedes

11:00

Хмельницький 2

Віньківці

Богдан 2

11:00

Хмельницький 2

Київ

Neoplan

 

11:00

Хмельницький 2

Красилів

спринтер

11:05

Хмельницький 2

Г.Морозівська

Iveco 17

СБВС

11:05

Хмельницький 2

Городок

Mercedes 0309

11:10

Хмельницький 2

Іванківці

ПАЗ 3205

11:15

Хмельницький 2

Київ

Iveco

11:15

Хмельницький 2

Трудове

ПАЗ 32051

СБ-нет 

11:20

Деражня

Красилів

Renault

11:25

Хмельницький

Пісочна

ПАЗ 672

11:25

Хмельницький 2

Волочиськ

БАЗ 079

11:25

Хмельницький 2

Давидківці

Mercedes 35

11:30

Хмельницький 2

Волочиськ

БАЗ 079

11:30

Хмельницький 2

Дружне

Renault 15

11:30

Хмельницький 2

Н.Синявка

Богдан 2

11:40

Хмельницький

Чемерівці

ПАЗ 672

11:40

Хмельницький 2

М.Колибань

ГАЗель 13

СБВС-нет 

11:45

Хмельницький 2

Божиківці

ПАЗ 672

11:45

Хмельницький 2

Голозубенці

Mercedes

 СР-нет

11:50

Хмельницький 2

М.Морозівський

ГАЗель16

11:55

Хмельницький 2

Городок

ПАЗ 4334

11:55

Хмельницький 2

М.Карабчіїв

Mercedes 18

ЧТ-нет 

12:00

Хмельницький 2

Вереміївка

Renault мастер

12:00

Хмельницький 2

Вихилівка

ГАЗель23

12:00

Хмельницький 2

Київ

Iveco

12:05

Хмельницький

С.Смотрицька

Mercedes 18

12:05

Хмельницький 2

Богданівці

ПАЗ 672

12:10

Кам.Подільський

Красилів

ГАЗель 14

12:10

Хмельницький 2

Кр.Броди

Mercedes 22

 СР-нет

12:10

Хмельницький 2

Ярославка

ПАЗ 672

12:15

Хмельницький 2

В.Медведівка

Богдан а0091

СБ-нет 

12:15

Хмельницький 2

Глібки

Renault 15

12:15

Хмельницький 2

Козачки

Mercedes

СР-нет 

12:15

Хмельницький 2

Маків

Mercedes 22

12:20

Хмельницький 2

Волочиськ

Mercedes 18

12:20

Хмельницький 2

Деражня

ПАЗ 672

12:25

Хмельницький 2

Андріївка

Рута

12:25

Хмельницький 2

Городок

форд

12:30

Хмельницький

В.Карабчиїв

ПАЗ 672

12:30

Хмельницький 2

Віньківці

ПАЗ 3205

 ВС-нет

12:30

Хмельницький 2

Красилів

Renault

12:30

Хмельницький 2

М.Чернелівецький

ПАЗ 672

СБ-нет 

12:30

Хмельницький 2

Терешівці

ман

 СБ-нет

12:35

Хмельницький 2

Іванківці

ПАЗ 4334

12:35

Хмельницький 2

Волочиськ

БАЗ 079

12:40

Хмельницький 2

Давидківці

Mercedes 35

12:40

Хмельницький 2

Женишківці

фольксваген18

12:45

Хмельницький 2

Колибань

ПАЗ 4334

12:45

Хмельницький 2

Ожарівка

Богдан 2

12:45

Хмельницький 2

Чемерівці

м3 ііі

12:50

Хмельницький 2

Галузенці

ПАЗ 672

ПТВС

12:50

Хмельницький 2

Калюсик

Volkswagen lt35

12:50

Хмельницький 2

Ключівка

Mercedes 18

12:55

Хмельницький 2

Київ

Iveco

12:55

Хмельницький 2

Пархомівці

ПАЗ 42

13:00

Хмельницький

Іванківці

Богдан а0091

СБ-нет 

13:00

Хмельницький 2

В.Жванчик

даймлер крайслер

 СБ-не

13:00

Хмельницький 2

Явтухи

ГАЗель16

13:05

Хмельницький 2

Волочиськ

БАЗ 079

13:05

Хмельницький 2

Королівка

Богдан

13:10

Вінниця 2

Красилів

ГАЗельтранзит

13:15

Хмельницький

Чемерівці

БАЗ 079

13:15

Хмельницький 2

Богданівці

ГАЗель16

13:15

Хмельницький 2

Митківці

ПАЗ 672м

13:15

Хмельницький 2

Панасівка

Mercedes

 ПНСР-нет

13:15

Хмельницький 2

Турчинці

ПАЗ 672

13:20

Хмельницький 2

Хребтіїв

Богдан

 СРЧТ-нет

13:25

Хмельницький 2

Івки

кавз 685

ВТСР-нет 

13:30

Хмельницький 2

Віньківці

Богдан 0621

13:30

Хмельницький 2

Гнатівці

ПАЗ 672

13:30

Хмельницький 2

Деражня

Mercedes 18

13:30

Хмельницький 2

Красилів

Renault 15

13:35

Хмельницький 2

Гречинці

ПАЗ 3205

 СР-нет

13:45

Хмельницький 2

Новодубище

Богдан 0621

13:50

Хмельницький 2

Давидківці

Mercedes 35

13:55

Красилів

Вінниця 2

Iveco 17

13:55

Хмельницький

Чемерівці

ЛАЗ 699

13:55

Хмельницький 2

Волочиськ

БАЗ 079

14:00

Хмельницький 2

Віньківці

фольксваген18

ПНВТЧТСБ

14:00

Хмельницький 2

Гримьячка

Volkswagen

СРПТВС

14:00

Хмельницький 2

Западинці

кавз 685

СРПТСБВС

14:00

Хмельницький 2

Харківці

БАЗ 079

14:05

Кам.Подільський

Красилів

Рута 25

14:10

Хмельницький

Збараж

м3 ііі

14:10

Хмельницький 2

Зіньків

Mercedes 16

14:10

Хмельницький 2

Масівці

ПАЗ 672

14:15

Хмельницький 2

Н.Нетеченці

ПАЗ 672

14:15

Хмельницький 2

Харків

Mercedes

14:20

Хмельницький 2

Рожни

Mercedes 23

14:25

Хмельницький

Глібів

ГАЗель23

14:25

Хмельницький 2

Дружне

Renault 15

14:30

Хмельницький 2

Давидківці

ПАЗ 4334

 СБВС-нет

14:35

Хмельницький 2

Летичів

Iveco 17

14:37

Хмельницький

Смотрич

ЛАЗ 695

14:40

Хмельницький 2

Корчівка

Богдан а0091

14:40

Хмельницький 2

Летичів

Mercedes

ЧТВС

14:40

Хмельницький 2

Терешівці

ман

СБ

14:50

Хмельницький

Клинове

ПАЗ 672

14:50

Хмельницький 2

Карпівці

ПАЗ 3205(м)

14:50

Хмельницький 2

Шибено

Iveco 17

14:55

Хмельницький 2

Богданівці

ПАЗ 672

14:55

Хмельницький 2

Київ

Iveco

14:55

Хмельницький 2

Сл.Глушковецька

Volkswagen

 СР-нет

14:57

Вінниця 2

Тернопіль

ГАЗельтранзит

15:00

Кам.Подільський

Старокостянтинів

Mercedes

15:00

Хмельницький

Чемерівці

БАЗ 079

15:00

Хмельницький 2

Пирогівка

фольксваген18

ПТСБВС

15:05

Хмельницький 2

Віньківці

Mercedes 18

15:05

Хмельницький 2

Волочиськ

БАЗ 079

15:05

Хмельницький 2

Красилів

Renault 15

15:10

Н.Ушиця

Волочиськ

БАЗ 079

15:10

Хмельницький 2

Вінниця 2

БАЗ 079

 ЧТ-нет

15:15

Хмельницький 2

Білогір'я

БАЗ 079

15:20

Хмельницький 2

Волочиськ

БАЗ 079

15:20

Хмельницький 2

Кучманівка

ПАЗ 672

15:25

Хмельницький 2

Давидківці

Mercedes 35

15:30

Хмельницький 2

Н.Синявка

ПАЗ 3205(м)

ВТСРЧТПТСБВС

15:40

Хмельницький 2

Віньківці

Богдан 2

ПТ

15:40

Хмельницький 2

Городок

форд

15:40

Хмельницький 2

Красилів

Renault 15

15:40

Хмельницький 2

Масівці

ПАЗ 672

15:45

Хмельницький 2

Божиківці

ПАЗ 672

16:00

Європа

Городок

Mercedes 0309

16:00

Хмельницький 2

Київ

Iveco

16:05

Хмельницький 2

Віньківці

Mercedes 18

16:05

Хмельницький 2

Красилів

Renault 15

16:05

Хмельницький 2

Морозів

Setra 313

16:10

Хмельницький 2

Богданівці

man

16:10

Хмельницький 2

Вихилівка

ГАЗель23

16:10

Хмельницький 2

Летичів

Iveco 17

16:20

Хмельницький 2

Красилів

спринтер

16:20

Хмельницький 2

Ярмолинці

ПАЗ 672

16:25

Красилів

Чернівці

Setra 313

16:25

Хмельницький

Чемерівці

ПАЗ 672

16:25

Хмельницький 2

Волочиськ

БАЗ 079

16:25

Хмельницький 2

Давидківці

ПАЗ 4334

ПНВТСРЧТПТ

16:30

Хмельницький 2

Ізяслав

БАЗ 079

 ПНВТСРЧТ-нет

16:30

Хмельницький 2

Деражня

Mercedes 18

 СБВС-нет

16:30

Хмельницький 2

Київ 5

м3 ііі

16:30

Хмельницький 2

Лебедівка

ПАЗ 3205(м)

16:35

Хмельницький

Мар'янівка

БАЗ 079

16:40

Хмельницький 2

Козачки

Mercedes

ПТВС

16:45

Хмельницький 2

Городок

ПАЗ 4334

16:45

Хмельницький 2

Деражня

ПАЗ 672

16:50

Хмельницький 2

Стр.Синява

Iveco 15

16:55

Хмельницький 2

Андріївка

Рута

16:55

Хмельницький 2

Красилів

Renault

16:55

Хмельницький 2

Марківці

Mercedes 22

СР-нет 

17:00

Хмельницький 2

Іванківці

ПАЗ 4334

17:00

Хмельницький 2

Гнатівці

ПАЗ 672

17:15

Хмельницький 2

Коритна

ПАЗ 3205

17:15

Хмельницький 2

Масівці

ПАЗ 672

17:25

Хмельницький

Чемерівці

ПАЗ 3205

17:25

Хмельницький 2

Давидківці

ПАЗ 4334

17:30

Хмельницький 2

Волочиськ

БАЗ 079

17:30

Хмельницький 2

Г.Морозівська

Iveco 17

 ЧТ-нет

17:30

Хмельницький 2

Зяньківці

ПАЗ 672

ВТ-нет 

17:30

Хмельницький 2

Красилів

Богдан 1

17:35

Хмельницький

Кам.Подільський

БАЗ 079

17:40

Хмельницький 2

Деражня

ПАЗ 672

ПТ-нет 

17:40

Хмельницький 2

Писарівка

ПАЗ 32051

СБ-нет 

17:40

Хмельницький 2

Явтухи

ГАЗель 11

ПТ

17:40

Хмельницький 2

Ярославка

ПАЗ 672

17:45

Хмельницький 2

Волочиськ

ПАЗ 4334

17:45

Хмельницький 2

Колибань

ПАЗ 4334

17:50

Хмельницький 2

М.Колибань

ГАЗель 13

17:53

Хмельницький

Завадинці

ПАЗ 672

17:55

Хмельницький 2

Дружне

Renault 15

17:55

Хмельницький 2

Митківці

ПАЗ 672м

 

17:55

Хмельницький 2

Пархомівці

ПАЗ 42

18:00

Хмельницький 2

Богданівці

ГАЗель16

18:00

Хмельницький 2

Западинці

кавз 685

СРПТСБВС

18:10

Хмельницький 2

Іванківці

ПАЗ 3205

ВТСРСБ-нет 

18:15

Хмельницький

Товтри

Mercedes

18:15

Хмельницький 2

Западинці Ст

ГАЗель 13

18:15

Хмельницький 2

Київ 5

м3 ііі

18:20

Хмельницький

С.Смотрицька

Mercedes 18

 

18:20

Хмельницький 2

Королівка

Богдан а009201

 

18:25

Хмельницький 2

Віньківці

фольксваген18

18:30

Хмельницький 2

Віньківці

фольксваген18

18:30

Хмельницький 2

Давидківці

Mercedes 35

18:30

Хмельницький 2

Деражня

ГАЗель

18:30

Хмельницький 2

Дубище

Renault

18:30

Хмельницький 2

Терешівці

ман

18:35

Хмельницький 2

Красилів

Renault 15

18:35

Хмельницький 2

Стр.Синява

ман

ПТВС

18:40

Вінниця 2

Чемерівці

ПАЗ 672

18:40

Хмельницький 2

Богданівці

ПАЗ 672

18:40

Хмельницький 2

Волочиськ

БАЗ 079

18:55

Вінниця 2

Красилів

Renault

19:00

Хмельницький 2

Київ

Iveco

19:00

Хмельницький 2

Масівці

ПАЗ 672

19:10

Хмельницький 2

Волочиськ

БАЗ 079

19:15

Хмельницький 2

Турчинці

ПАЗ 672

ПТВС

19:25

Хмельницький 2

Віньківці

ПАЗ 672м

19:25

Чернівці

Красилів

Икарус 250

19:30

Хмельницький 2

Городок

Mercedes 0309

19:30

Хмельницький 2

Давидківці

Mercedes 35

19:30

Хмельницький 2

Деражня

Mercedes 18

СБ-нет 

19:40

Вінниця 2

Красилів

ГАЗельтранзит

19:55

Хмельницький

Н.Ушиця

БАЗ 079

СБ-нет 

20:15

Хмельницький 2

Колибань

ПАЗ 4334

 СБВС-нет

20:30

Хмельницький 2

Давидківці

Mercedes 35

20:40

Хмельницький 2

Красилів

БАЗ 079

Додати новий коментар

Вхід через Google