Ви є тут

Розклад руху приміських поїздів (Хмельницький)

ст. Хмельницький  (Хмельницька область / Україна) 
Термін дії
Обіг
Маршрут прямування
приб.
відпр.
з
по
805/806/805
щоденно 
Хмельницький – Вінниця
03:50
2017-03-27
2017-12-09
6362
щоденно 
Гречани – Жмеринка-Пас.
05:00
05:05
2016-12-11
2017-12-09
6357
щоденно 
Жмеринка-Пас. – Гречани
07:20
07:25
2016-12-11
2017-12-09
6353
крім вт., ср., чт. 
Шепетівка – Хмельницький
07:22
2016-12-11
2017-12-09
6332
щоденно 
Волочиськ – Хмельницький
07:34
2016-12-11
2017-12-09
6360
щоденно 
Гречани – Жмеринка-Пас.
08:52
08:57
2017-03-26
2017-12-09
6325
щоденно 
Хмельницький – Волочиськ
08:54
2016-12-11
2017-12-09
6346
щоденно 
Ларга – Хмельницький
09:56
2016-12-11
2017-12-09
6354
крім пн., вт., ср. 
Хмельницький – Шепетівка
09:56
2017-03-26
2017-12-09
6321
щоденно 
Жмеринка-Пас. – Гречани
10:28
10:33
2016-12-11
2017-12-09
6328
щоденно 
Гречани – Жмеринка-Пас.
11:22
11:28
2017-03-26
2017-12-09
806/805
щоденно 
Вінниця – Хмельницький
13:04
2017-03-27
2017-12-09
807/808/807
крім ср. 
Хмельницький – Вінниця
13:18
2017-03-27
2017-12-09
6326
щоденно 
Волочиськ – Хмельницький
13:45
2016-12-11
2017-12-09
6367
щоденно 
Хмельницький – Гречани
14:04
2016-12-11
2017-12-09
6327
щоденно 
Жмеринка-Пас. – Гречани
16:02
16:07
2017-03-26
2017-12-09
6322
щоденно 
Гречани – Жмеринка-Пас.
17:23
17:28
2016-12-11
2017-12-09
6359
щоденно 
Жмеринка-Пас. – Гречани
19:40
19:44
2016-12-11
2017-12-09
6330
щоденно 
Підволочиськ – Хмельницький
20:02
2016-12-11
2017-12-09
6331
щоденно 
Хмельницький – Підволочиськ
20:27
2016-12-11
2017-12-09
6358
щоденно 
Гречани – Жмеринка-Пас.
21:02
21:10
2016-12-11
2017-12-09
808/807/808
крім ср. 
Вінниця – Хмельницький
21:43
2017-03-27
2017-12-09
6361
щоденно 
Жмеринка-Пас. – Гречани
22:51
22:53
2017-04-10
2017-05-16
 
Додати новий коментар

Вхід через Google