Ви є тут

Розклад руху приміських поїздів (Хмельницький)

ст. Хмельницький (Хмельницька область / Україна) Термін дії
Маршрут прямування приб. відпр. з по
805/806/805 Хмельницький – Вінниця 04:40 2016-03-27 2016-12-10
832 Гречани – Київ-Пас. (Приміський) 05:15 05:20 2015-12-13 2016-12-25
6357 Жмеринка-Пас. – Гречани 06:44 06:48 2015-04-05 2016-04-20
6357 Жмеринка-Пас. – Гречани 07:20 07:25 2015-12-13 2016-04-04
6357 Жмеринка-Пас. – Гречани 07:20 07:25 2015-04-21 2016-12-10
6332 Волочиськ – Хмельницький 07:34 2016-03-27 2016-12-10
6360 Гречани – Жмеринка-Пас. 08:52 08:57 2016-04-21 2016-12-10
6360 Гречани – Жмеринка-Пас. 08:52 08:57 2016-03-28 2016-04-06
6325 Хмельницький – Волочиськ 09:00 2016-04-07 2016-12-10
6325 Хмельницький – Волочиськ 09:00 2016-03-27 2016-04-04
6356 Хмельницький – Старокостянтинів-1 09:17 2016-04-04 2016-12-10
6346 Ларга – Хмельницький 09:46 2015-12-13 2016-12-10
6360 Гречани – Жмеринка-Пас. 10:10 10:15 2016-04-07 2016-04-20
6321 Жмеринка-Пас. – Гречани 10:34 10:39 2016-04-05 2016-04-20
6321 Жмеринка-Пас. – Гречани 10:34 10:39 2015-04-21 2016-12-10
6321 Жмеринка-Пас. – Гречани 10:34 10:39 2015-12-13 2016-04-04
6328 Гречани – Жмеринка-Пас. 11:18 11:22 2015-12-13 2016-12-10
806/805 Вінниця – Хмельницький 12:37 2015-12-13 2016-12-10
6326 Волочиськ – Хмельницький 13:33 2016-04-07 2016-12-10
6326 Волочиськ – Хмельницький 13:33 2016-03-27 2016-04-04
807/808/807 Хмельницький – Вінниця 13:34 2016-03-27 2016-12-24
6367 Хмельницький – Гречани 14:04 2015-12-13 2016-04-04
6367 Хмельницький – Гречани 14:04 2016-04-07 2016-12-10
6355 Старокостянтинів-1 – Хмельницький 14:49 2016-04-04 2016-12-10
6354 Хмельницький – Шепетівка 15:04 2016-04-04 2016-12-10
6327 Жмеринка-Пас. – Гречани 15:59 16:03 2016-03-27 2016-04-04
6327 Жмеринка-Пас. – Гречани 15:59 16:03 2016-04-21 2016-12-10
6327 Жмеринка-Пас. – Гречани 16:12 16:15 2016-04-05 2016-04-20
6322 Гречани – Жмеринка-Пас. 17:23 17:28 2015-12-13 2016-12-10
6359 Жмеринка-Пас. – Гречани 19:50 19:53 2015-12-13 2016-12-10
6330 Підволочиськ – Хмельницький 20:02 2016-03-28 2016-04-04
6330 Підволочиськ – Хмельницький 20:02 2016-04-21 2016-12-10
6330 Підволочиськ – Хмельницький 20:07 2016-03-05 2016-04-07
6330 Підволочиськ – Хмельницький 20:07 2016-03-09 2016-04-20
6331 Хмельницький – Підволочиськ 20:27 2015-12-13 2016-04-05
6331 Хмельницький – Підволочиськ 20:27 2016-04-09 2016-12-10
6331 Хмельницький – Підволочиськ 20:27 2016-04-06 2016-04-07
6358 Гречани – Жмеринка-Пас. 21:02 21:10 2015-12-13 2016-12-10
808/807/808 Вінниця – Хмельницький 21:43 2016-03-27 2016-12-24

 

 

Додати новий коментар

Вхід через Google