Ви є тут

Лабазюк Сергій Петрович

Лабазюк Сергій Петрович народився 4 червня 1980 року, в місті Волочиськ, Хмельницької області. Український політик та підприємець. Колишній генеральний директор ТОВ «Група компаній «ВІТАГРО», яка займається рослинництвом, садівництвом та тваринництвом.

Сім'я

  • Одружений, має дочку.

Освіта

  • У 2004 році закінчив Тернопільську академії народного господарства за спеціальністю «Економіка та управління трудовими ресурсами». Це допомогло йому у досягненні високих результатів роботи підприємства.

Робота

  • У 1999 році починає власну справу в сільському господарстві: закуповує сільськогосподарську техніку і надає послуги з обробки земель для сільського населення. У 2004 році молодий підприємець бере в оренду перше господарство.
  • У 2004 році заснував ТОВ «Аграрна компанія 2004». На даний момент почесний президент Групи компаній Vitagro.
  • У 2006 році обраний депутатом Волочиської районної ради.
  • З 2007 році підприємець вкладає кошти у будівництво доріг по всій Хмельницькій області.
  • З 2010 року Сергія обрали депутатом Хмельницької обласної ради. А з 2012 року — Сергія Лабазюка обрано депутатом Верховної Ради України по мажоритарному виборчому округу № 188.
  • 16 січня 2014 року голосував за «диктаторські закони». Відкликав свій голос 5 серпня 2014 року.
  • У другому кварталі 2014 року отримав з держбюджету компенсацію за оренду житла або готельного номера в Києві, незважаючи на складну ситуацію в країні.
  • У 2016 році Сергій Лабазюк увійшов у першу десятку найактивніших депутатів. Він найчастіше серед хмельницьких колег ініціював законопроекти, що стосуються проблем округу чи області, і таких, що пов’язані з передвиборчою програмою. 

Сергій розповідає, що робота для нього є головним способом відпочинку. Крім того, йому подобається взимку кататися на лижах, грати у футбол. Також Сергій загартовується і веде здоровий спосіб життя. Свій вільний час він приділяє батькам, коханій дружині та донечці.

Зараз позафракційний нардеп Лабазюк є членом Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин. Крім того, він входить до Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи. Тепер до обов'язків політика входить відстоювання інтересів громадян України на міжнародному рівні. Він готує різноманітні доповіді для Асамблеї, яка потім приймає резолюції.

Діяльність: 
Коментарі

Афигеть, в 26 лет обраний депутатом Волочиської районної ради. я неудачник.

Збирає гроші в людей, працівників своєї компанії, купує амуінцію і возить на Схід, типу від себе.
У Волочиську без його схвалення нічого не відбувається. Маючи купу працівників, охоронців, може легко провести мітинг на підтримку чи проти будь-якого чиновника міста. Таке вже було в 2014 р. А зважаючи на те, що недавно Сергій Петрович відзначився і тим, що побив працівника СБУ в Хмельницькому під час перевірки останнім підприємства, яке й належить нардепу, то справу з ним мати небезпечно. Кримінальну справу вдалося зам'яти. СБУ проковтнуло образу. Гроші вирішують все! :)

Лабазюк редкий пидорок