Ви є тут

Первинні вкладки

Ukraine Building Capital

Хмельницький
шосе Старокостянтинівське

UKRAINE BUILDING CAPITAL
Наша активно-розвинена компанія «UBC», яка працює в даній сфері з 2004 року, не тільки має позитивний досвід в комплексному рішенні будівельних проектів різного ступеня складності, але й завжди знаходить вигідний підхід при вирішенні різних завдань. Постійно розвиваючись, ми інвестуємо в різні будівельні об'єкти, займаємось проектуванням та інжинірингом, а також будівельно-монтажними роботами, такими як:

1. Покрівельні та фасадні роботи;
2. Бетонні роботи;
3. Закладення основ і фундаменту;
4. Спеціальні роботи (земляні роботі, будівництво споруд, благоустрій території та ін.).

Співпрацюючи з нами, забезпечуєте себе професійним підходом, індивідуальним вирішенням замовлень та виконанням будь-яких побажань клієнта. А завдяки роботі на сучасному обладнанні, Ви отримаєте бажаний результат високої якості виконання. Таким чином, ми стали однією з надійних компаній, які перевірені часом.

Наша компанія «UBC» спроможна збудувати будинки, житлово-офісні центри, готелі, торгово-розважальні комплекси, заклади громадського харчування та багато інших об'єктів. А під час виконання робіт, ми повністю контролюємо терміни та якість, а також розробляємо графіки будівництва та регулюємо своєчасне фінансування робітників, забезпечуємо їх усіма необхідними матеріалами та обладнаннями для без безперебійного виконання замовлення. Крім цього, ми маємо в володінні величезний парк будівельної та спеціалізованої техніки та власну виробничо-будівну базу. Ми також забезпечуємо здачу об'єкту Державній комісії та повністю займаємось оформленням документів для передачі об'єкта у власність замовника.

Наш професіоналізм, високий рівень умінь та відповідальності, дозволяють якісно та своєчасно виконувати замовлення, залишаючи тільки позитивні відгуки та повне задоволення побажань замовника.

Звертаємо Вашу увагу на те, що станом на сьогодні, нами було реалізовано 13 проектів, спроектовано і побудовано майже 250 тисяч квадратних метрів нерухомості. А співпраця з ексклюзивним партнером та генеральним підрядчиком «Хмельницькінбуд» надає можливість розвиватись та надавати більше якісних послуг.

Додати новий відгук про Ukraine Building Capital

Не менше двох речень

Відгуки про Ukraine Building Capital

Зображення користувача Hnat Kubov.
Hnat Kubov
1
Розташування: 
1
Вигляд, інтерєр: 
1
Обслуговування: 
1
Якість: 
1
Ціни (вис -> низ): 
1

Живемо в масиві "Ранковий" від UBC. Постійні проблеми з відключенням то води, то електрики. Численні порушені обіцянки. Замість затишного котеджного містечка отримали депресивний спальний район, тому що замість обіцяної інфраструктури набудували 10-поверхівок та гаражів. Ставляться до людей як до скоту, аби лиш видурити побільше грошей, а там хоч трава не рости.

01.11.2017