Ви є тут

Туристична агенція Euro Tour (Євро тур)

Хмельницький
вулиця Вайсера

Фешенебельні курорти, підкорення гірських вершин, морські круїзи, сафарі - у кожного своє бачення ідеального відпочинку!

Ми робимо усе, щоб мандрівки наших клієнтів були цікавими та комфортними! В нашій колекції є тури на будь-який смак - від суворої класики до ексклюзивних витворів. Ми маємо різноманітні маршрути мандрівок, які цікаві і приємні будь-якої пори року! Клієнт отримає у нас повний набір послуг, включаючи замовлення мандрівки, бронювання квитків і готелів, екскурсії. Нашою візитівкою є уважне і доброзичливе ставлення до клієнтів!

Основними напрямками діяльності туристичної фірми "EURO TOUR є: Організація міжнародного туризму: - екскурсійні тури по Європі; - морський відпочинок на кращих курортах світу; - тури до екзотичних країн; Організація внутрішнього туризму: - Карпати; - Закарпаття - екскурсійні тури по Україні; Бронювання авіаквитків, готелів. ВИБИРАЙ ТА ВІДПОЧИВАЙ !!!

На карті

Додати новий відгук про Туристична агенція Euro Tour (Євро тур)

Не менше двох речень

Вхід через Google

Відгуки про Туристична агенція Euro Tour (Євро тур)

Зображення користувача Анонім.
Анонім
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
0
Ціни (вис -> низ): 
0

Не заботятся о своих клиентах, обманывают!!!

14.07.2017
Зображення користувача Антон Валівець.
Анонім
1
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
1
Ціни (вис -> низ): 
0

Підтверджую слова Анджеліки, сам звертався за допомогою до даної агенції, обдурили, гроші пропали та і цей ігор не людина а г*мно, надіюсь, що коли-небуть його сильно поб'ють і заберуть все, що він має за цю хитрожоп*сть. Саме цікаво те, що він скаже що це пишуть його конуренти. Якщо маєте багато грошей лишніх і часу то можете переконатись на своїй шкурі. Не рекомендую!

05.04.2016
Зображення користувача Анжеліка.
Анонім
1
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
1
Ціни (вис -> низ): 
0

Не рекомендую звертатися до цієї установи.Мало того що ціни космос,то ще й дурять на кожному кроці!!! А про візи у цьому тур агенстві, я взагалі мовчу...Не звертайтмся до цього Ігора!!!

05.06.2015