Ви є тут

ТРЦ «KVARTAL» (Квартал)

ТРЦ «KVARTAL» (Квартал)

Хмельницький
вулиця Кам'янецька

ТРЦ «KVARTAL» розташовано на перетині головних вулиць міста: Кам'янецької, Подільської та вул. Вайсера, з максимальним машино - і людино потоком неподалік від зупинок громадського транспорту. Поряд розміщуються продовольчий ринок, районний автовокзал, найбільш активний транспортний вузол, Головна пішохідна вулиця Проскурівська. 

Перший поверх.

  • На першому поверсі розміщуються продуктовий супермаркет «ТАВРІЯ В», бутікова галерея площею понад 3000 кв.м. з широким асортиментом товарів, декілька кав'ярень, магазин товарів для дому «АНТИКРИЗА» та інше.

Другий поверх.

  • На другому рівні над зоною супермаркету виділено торгові площі для великих мережевих магазинів з метою розміщення в них «якірних» орендаторів, супермаркету побутової техніки та електроніки, а також бутікова галерея площею понад 2500 кв.м.

Третій поверх.

  • Третій рівень ТРЦ «KVARTAL» пощастило обладнати величезним дитячим розважальним центром площею понад 4000 кв.м. з дитячим рестораном, гірками, басейнами, лабіринтами та безліччю атракціонів.

Для забезпечення максимального комфорту гостей у ТРЦ створено дворівневий паркінг на 200 автомісць на даху комплексу. В'їзд на паркінг передбачено з вулиці Вайсера.

В комплексі також представлені три поверхи офісних приміщень, до яких можна буде дістатися за допомогою ліфтів з першого поверху торговельного центру або прямо з паркінгу.

Торгово-розважальний центр «KVARTAL» – це квартал шопінгу, розваг і відпочинку – чудове місце, де ви зможете провести родинне дозвілля, отримати задоволення від шопінгу, а також цікаво відпочити у дружній компанії.

Останні відгуки

— Анонім
Красный ТЦ!!!!! Крутой дизайн!!!!! Самый мой любимый ТЦ!!!! РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!!
4
Розташування: 
4
Вигляд, інтерєр: 
5
Обслуговування: 
5
Якість: 
4
Ціни (вис -> низ): 
2
Зображення користувача Дар'я.
Анонім

Красный ТЦ!!!!!
Крутой дизайн!!!!!
Самый мой любимый ТЦ!!!!
РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!!

20.06.2018
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
0
Ціни (вис -> низ): 
0
Зображення користувача Анонім.
Анонім

Купили в антикризе в подвале в нижнем этаже пылесос немецкой марки через 4месяца сломался шланг пришли туда предъявили чек но нам сказали что на сопутствующие товары в виде шланга гарантия не распространяется и пользуйтесь пылесосом как хотите ведь пылесос же хороший.В общем итог ничего в антикризе не берите кидают людей по черному .Если покупаете что-то сразу спрашивайте гарантию на шланги щетки и все прочее

02.01.2018
5
Розташування: 
5
Вигляд, інтерєр: 
5
Обслуговування: 
5
Якість: 
0
Ціни (вис -> низ): 
5
Зображення користувача Инна Хананова.
Инна Хананова

Це чудово, що в самому центрі міста знаходиться такий великий торговий центр. Тут можна знайти все, що потрібно. Є кілька кав'ярень, в яких можна відпочити. Тут можна придбати гарний одяг, косметику, товари для дому, побутову техніку, дитячі товари, продукти та багато іншого. Цілком задоволена.

24.01.2017