Ви є тут

ТМ «Вікно Плюс»

Хмельницький
вулиця Шевченка

Магазин належить до дилерської мережі виробника "Вікно Плюс". Основними орієнтирами компанії є використання якісної фурнітури та індивідуальний підхід до кожного клієнта. ТМ «Вікно Плюс» пропонує виготовлення і встановлення класичних і нестандартних конструкцій. Осовний асортимент це:

  • вікнонні системи
  • дверні системи
  • розсувні системи
  • склопакети
  • дзеркала
  • москітні сітки
  • шафи-купе
  • сонцезахисні системи
  • фурнітура та аксесуари.

Останні відгуки

— Виталий Гнедой
Не рекомендую!!! Обіцяли вікна за три тижні, пройшло два з половиною місяця, а вікон так і не має. Постійно годують 'завтраками'. Вже жалкую, що звязався.
2.2
Розташування: 
4
Вигляд, інтерєр: 
4
Обслуговування: 
1
Якість: 
1
Ціни (вис -> низ): 
1
Зображення користувача Виталий Гнедой.
Виталий Гнедой

Не рекомендую!!!
Обіцяли вікна за три тижні, пройшло два з половиною місяця, а вікон так і не має. Постійно годують 'завтраками'. Вже жалкую, що звязався.

10.10.2018
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
0
Ціни (вис -> низ): 
0
Зображення користувача МОВЧУН.
Анонім

Нікому не рекомендую!!! Заказали дві склосистеми з енергозбереженням на два балкона і до них найдорожчі підвіконники на загальну суму 1150 євро .І це зі знижкою 10% !!! Менеджер єлейно запевнив , що все виконають і встановлять з найвищою якістю в строк два тижня. Чекали майже два місяця.. Привезли якто кажуть: Ще не випав перший сніг...Всі комплектуючі привезла одна бригада -виявили брачні кутові опори.Всі роботи згорнули ,сказали приідуть через три дні з заміною...Слава Богу! що це нова квартира де скрізь йшли ремонтні роботи , і на стінах не було декору ,бо пообдерали би все!!! Все як покидали, так і залишили ,щє й від самого порогу вхідних дверей через коридор до балконноі стіни кухні поклали якісь шпали довжиною 5 метрів ,"щоб нікому не заважали".?! Через три дні таки приіхали ,але інші монтажники ,аж із Кам'янця -Подільського ! Вже раптово вдарили морози до -10 вночі ... Бідні супер аси з горем пополам ледве встановили балкони за два дні з 8 ранку до 18 вечора ... Роботу приймали під романтичним світлом із квартири ...Хм, майже все побачили ,а саме нам сказали що в них не вистачає метража підвіконника на другий балкон ???! Але так як ,хлопців супер -профі визвали тільки на два дні ,то переробляти буде інша бригада ,і замерзлі ,але щасливі ,що здихались попрощались! Зі скандалом тільки через тиждень підвіконня врешті решт поміняли місцями...Ітого вікна ставили рівно два тижня!!! Ви думаєте це все ? Через місяць виявилось брачне покриття у вигляді двох відбитків рук на одному зі склопакетів .ВІдбитки прозорі ,але все навколо- рожеве напилення на склі ,яке видно тільки при включеному світлі вночі . Менеджер зі взором барана кожен тиждень нас годував завтраками щодо заміни пакета і врешті його поміняли тільки через два місяці .Отаке воно енергозбереження!!! Ще через місяць почали вставати дибом дорогі вистражданні підвіконники .ВЖЕ в травні кут стирчання був 10 градусів . В червні іх вже почало крутити .Вирішивши поберегти своі нерви на майстрів меблів ,звернулись по заміну нових підвіконників до іншоі біль відповідальноі фірми ,авжеш за свій кошт.Слава Богу! що все стоіть вже 3 роки. Як нам сказали майстри з іншоі фірми ,що попередники посадили підвіконня просто на піну ,а це порушення .технологіі. Ітог: пів року ми (я+чоловік) витратили на встановлення двох балконів.Результат -витрачені не зайві гроші , та ще й нерви які би нам згодились при виготовленні всього іншого у квартирі(повірте я не жартую).Приговор - окрім реклами, нічого цій шарашкіній конторі пред'явити споживачам.Нажаль ми це взнали запізно!!!! P.S. останній рік спостерігаєм як запотіває всередині один склопакет... Тільки згадую наглу фізіономію менеджера і нахальний тон починає нудити....Будь, що буде!!!!!!!! Всім бажаю успіхів в ремонті!!!!!!!!!!!!!!!!

12.01.2018
1
Розташування: 
1
Вигляд, інтерєр: 
1
Обслуговування: 
1
Якість: 
1
Ціни (вис -> низ): 
1
Зображення користувача Вікторія Прокопович.
Анонім

Менеджер Саша гарно розказує. Замовили. При встановленні побили склопакет. Монтажники обіцяли замінити. Спочатку говорили, що з фабрики велика проблема привезти один склопакет. Дзвонила протягом 6 місяців.Надзвінки не відповідали здебільшого. Заїзжали, таж пісня. Замовила підвіконня. Оплатила половину. Решту домовилась віддати після того як замінять склопакет, звісно підвіконня вже стояли. І опа ща 2 місяці це сталось. Пройшло 10 мясіців з моменту побиття до моменту заміни.
А зараз велике вікно 2х4 м яке поділенне на 4 створки дує по стиках профіля. Вот вам і енергоефективні вікна за дуже гарну-дорогу ціну.
НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ

29.11.2017
1.4
Розташування: 
2
Вигляд, інтерєр: 
2
Обслуговування: 
1
Якість: 
1
Ціни (вис -> низ): 
1
Зображення користувача Тетяна Анатоліівна.
Анонім

Родители ждут окна до сих пор.Прошел уже месяц вместо обещанных 2-3 недель.Причину не обьясняют, игнорируют и не берут трубку! Недобросовестная и непорядочная фирма! Никому не рекомендую!

09.11.2017
2.8
Розташування: 
5
Вигляд, інтерєр: 
5
Обслуговування: 
1
Якість: 
1
Ціни (вис -> низ): 
2
Зображення користувача Тетяна___.
Анонім

Фирма-не порядочная и не серьезная! Родители ждали окна 2 месяца вместо обещанных 2-3 недель.Причины не обьясняют, игнорируют и не берут трубку. До сих пор окно не установили.Никому не рекомендую! Не ценят ни репутации, ни своих клиентов!

09.11.2017