Ви є тут

Шотландія. Готель

Хмельницький
вулиця Західно-Окружна

Співвідношення ціни та якості обслуговування приємно вразять гостей.

Готель пропонує гостям 12 затишних комфортабельних номерів з оригінальним дизайнерським рішенням (4 номери напівлюкс, 8 номерів стандарт), обладнаних усім необхідним. В номерах супутникове телебачення, кондиціонер, холодильник, санвузол, душова кабіна. Для проживаючих передбачений ресторан, бар, сауна, конференц-зал (до 40 осіб), пральня, стоянка, точка доступу Wi Fi.

На карті

Додати новий відгук про Шотландія. Готель

Не менше двох речень

Вхід через Google

Відгуки про Шотландія. Готель

Зображення користувача Лариса Максимчук.
Лариса Максимчук
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
0
Ціни (вис -> низ): 
0

Застерігаю всіх хто хоче відвідати даний заклад, що називається"Рестораном" !!!!!
Гіршого обслуговування я не зустрічала у м.Хмельницький!!!(відвідавши Шпігель, Собкофф, Фамілію, Сад на Європейській... і т.д.)
Офіціант ОКСАНА певне зробила для компанії з шістьох дорослих освідчених людей велику "послугу," обслуговуючи нас, при тому, що зал був порожній (ще одна компанія з 4 осіб)
1. Із рибних страв (в меню їх було близько 10...) нам було сказано:"є лише смажений короп"
2. Із страв для компанії є лише "мангальна тарілка" правда без говядини, яку замінюють на курку по тій же ціні за порцію !!! І подають дві порції на одну тарілку, дивуючись чого це ми захотіли 2 порції у дві окремі тарілки (порція 800 грам )
3. Пляшку вина за 355 грн. приносять вже відкоркованою, а вкінці сама ж офіціантка ХОЧЕ ВІД РУКИ НАПИСАТИ НАМ ЧЕК НА ПЛЯШКУ ПІНО ГРІДЖО !!!!!! ТАКЕ Я ПОЧУЛА ПЕРШИЙ РАЗ В ЖИТТІ і сподіваюсь востаннє....
4. Замовлення ми чекали 1 год!!!!
(заклад був порожній)
5. Пиво було розбавлене....
5. Ну і на останок : якщо власник закладу зробив так звані "фішки" то вони мають заохочувати людей відвідати цей заклад ще разі і без фішок !!!!
А не працювати з відмовкою : "А... у Вас фішки, то в нас в меню нічого для вас немає, лише КОРОП СМАЖЕНИЙ, бо сьогодні ж Неділя у нас все закінчилось..."
І на останок: містечко в нас маленьке, то ж усі про все, і про це теж будуть знати !!!
Власнику закладу порада: міняйте персонал....!

07.08.2017