Ви є тут

Салон штор "Бусинка"

Хмельницький вулиця Шевченка 64

Перевірено в році

Оцінити

Салон штор "Бусинка"

Хмельницький
вулиця Шевченка

Салон штор "Бусинка" пропонує широкий спектр послуг по текстильному оформленні інтер’єру : виміри, складання дизайну-проекту штор, монтаж карнизів, пошив виробів із тканини і т.д. Дизайнери салону допоможуть зробити оформлення Вашого вікна неповторним, таким, що гармонійно вписується в загальну концепцію інтер'єра.

Дизайнер виїжджає на об'єкт з каталогами тканин і карнизів безкоштовно. Виходячи з побажань клієнта, починає працювати над дизайн-проектом, в ході складання якого узгоджує варіанти оформлення вікна. Після завершення дизайн-проекту і калькуляції витрат, замовлення відправляється у виробництво. Також пропонує послуги по монтажу або доставці виробу.

В асортименті тканин представлені кращі колекції виробників фабрик: Іспанії, Італії, Німеччини, Швейцарії, Туреччини, також широкий вибір карнизів (гнучкі, стельові, настінні, ковані, дерев'яні), ролетів, жалюзі і фурнітури за ціною виробника.

Незалежно від бюджету клієнта салон пропонує тільки високоякісні рішення. Тут цінують час клієнтів і не залишають їх перед гігантським асортиментом тканин, моделей і карнизів. Дизайнери салону запропонують на вибір саме ті колекції, що відповідають запиту клієнта.

Салон штор “Бусинка” пропонує вигідні пропозиції по оформленню офісних приміщень та готельно-ресторанних комплексів.

Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок, а також постійно діюча акція:

  • при виготовленні комплеку штор, декоративні подушки у подарунок !!!!

Відео

Салон штор Бусинка, м. Хмельницький, Шевченка,64 3-й поверх

Останні відгуки

1
Розташування: 
1
Вигляд, інтерєр: 
1
Обслуговування: 
1
Якість: 
1
Ціни (вис -> низ): 
1
Зображення користувача Клієнт.
Анонім

Просто жахвива хозяйка Анька. Виконувала замовлення 3 місяці, постійно годувала "завтраками". Поїхала на лижі, а сама брехала крок на кроці. Не рекомендую в неї замовляти, якщо хочете мати здорові нерви. Просто повна безвідповідальність перед клієнтом. Все так і залишилось не доробленим до сьогодні. Гроші взяла, а довести до толку вже не до того. . .

12.02.2018
5
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
5
Ціни (вис -> низ): 
0
Зображення користувача Инна Хананова.
Инна Хананова

Дуже великий вибір гарних штор на будь-який смак. Усі товари виготовлені з високоякісних матеріалів. Працівники допоможуть підібрати потрібні штори до інтер'єру кімнати. Також тут можна придбати сучасні якісні карнизи. Прийнятні ціни.

22.11.2016