Ви є тут

Первинні вкладки

ПП«Дент-Хелп»

Хмельницький

* Стоматологічна допомога.
    * Терапевтичне лікування зубів.
    * Хірургічне лікування.
    * Всі види протезування, у т.ч. із застосуванням біогельной системи і з застосуванням імплантації.
    * Стоматологічна лазеротерапія.
    * Лікування пародонтозу.
    * Косметичне відбілювання зубів.
    * Зняття зубних відкладень.
    * Зміна прикусу зубів.
    * Корекція зубного ряду.
    * Підрізання вуздечки у дітей.

Додати новий відгук про ПП«Дент-Хелп»

Не менше двох речень

Відгуки про ПП«Дент-Хелп»

Зображення користувача Семен.
Анонім
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
0
Ціни (вис -> низ): 
0

Крахабори, реально завищені ціна за не якісне обслуговування
Коротко - не раджу
Клініка відстій

26.06.2018
Зображення користувача Вікторія_21.
Анонім
2
Розташування: 
2
Вигляд, інтерєр: 
2
Обслуговування: 
0
Якість: 
0
Ціни (вис -> низ): 
0

Хочу висловити свою думку про лікаря ЖУК НАДІЮ ОЛЕКСІЇВНУ!!! ПОДУМАЙТЕ ДОБРЕ ПЕРЕД ТИМ ЯК ЗВЕРНУТИСЬ ЗА ДОПОМОГОЮ ДО ЦІЄЇ "ЛЮДИНИ"!!!!!

Я ніколи не могла подумати, що лікарь з таким стажем, може так халатно відноситись до пацієтна. Причиною мого візита, було відколення пломби. При огляді лікарь наголосила на тому, що потрібно видаляти корінь та чистити канали, це при тому, що зуб мене зовсім не торбував. Через тиждень після чистки каналів, я прийшла на їх пломбування, і лікаря повідомила про те, що маю сильну біль у зубі, на, що вона відповіла: Це нормальне явище. І запломбувала його.  Протягом одного місяця у мене не проходила біль, і я знову звернулась до неї, на, що вона знову відповіла, що біль може бути до пів року. Такі сталось протягом 4 місяців я періодично зверталась  до них у клініку DentHelp, та через певний час у мене вже почала напухати десна, на що вона відповідали це нормально та призначала мені антибіотики. Та краше мені не ставало!! Діло дойшло до того, що їхній хірург запропонував мені два рішення проблеми це видалення зуба або розділити його навпіл, і це при тому, що точну проблему ніхто не назвав. А Надія Олексіїївна все запевняла, що все добре!!! Після цього я намагалась знайти лікаря який все таки пояснить мені вчому причина, і мені вдалось!! Оказалось, що ця ЛІКАРЬ, яка вже має великий стаж не вміє користуватись інструментами!! Вона зробила мені 3 перфораці!! ("Перфорация зуба представляет собой отверствие в корне зуба, которое врач может сделать при неаккуратной работе").

Вже з того часу минуло 9 місяців, і я досі намагаюсь спасти свій зуб, щоб в свої 21 його не втраимти!!! МИ ДОВІРЯЄМ ЛІКАРЮ СВОЄ ЗДОРОВ'Я, ЩОБ ЙОГО ПОКРАЩИТИ, А НЕ ЗІПСУВАТИ!!! Я ВКРАЙ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЬОГО ЛІКАРЯ, ТАК ХАЛАТНО РОБИТИ СВОЮ РОБОТУ ЦЕ ГРІХ!!! А знаєте, що лікарь відповіла на моє обурення про те, що вона не визнає своїх помилок та робить свою роботу не якісно: Чому ви такі схвильованні та злі, це ж лише один зуб!! СЕРЙОЗНО?? ЦЕ ЖАХЛИВО ЧУТИ ВІД ЛЮДИНИ ЯКА НАЗИВАЄ СЕБЕ КВАЛІФІКОВАНИМ ЛІКАРЕМ! ЦІЙ ЛЮДИНІ БАЙДУЖЕ, ПОДУМАЄТЕ ОДИН ЗУБ ПЛЮС, ОДИН МІНУС!!!

05.11.2017