Ви є тут

Медпрактика "Здоров'я"

Входить в ТОП-10+
Рекомендуємо
Рекомендовані Кардіологічні центри
Рекомендовані Реабілітаційні центри
Рекомендовані УЗД
Травень, 2018
2 рівень
Хмельницький вулиця Кам'янецька 63

Оцінити

Медпрактика "Здоров'я"

Хмельницький
вулиця Кам'янецька

Медрапрактика здоров'я лікаря Пілюйко надає медичну допомогу пацієнтам із захворюваннями периферичної та центральної нервової системи, опорно-рухового апарату, ревматологічними захворюваннями і порушеннями постави.

В закладі проводять консервативне лікування міжхребцевих кіл, реабілітацію пацієнтів після видалення міжхребцевих кіл і після операцій на суглобах, відновлення функції кінцівок після травм та переломів.

Успіх досягнень забезпечує сучасне фізіотерапевтичне устаткування, зал лікувальної гімнастики та консультативно-діагностичне відділення.

Згуртованість всіх цих засобів в одному місці забезпечує максимально зручний для кожного нашого пацієнта лікувальний, профілактичний, реабілітаційний процес. Кожен відвідувач має можливість отримати кваліфіковану консультативну та діагностичну допомогу, рекомендації та індивідуальний план лікування.

Останні відгуки

— Анонім
Доброго всім дня! Приєднаюсь кількома словами до вищевказаного. Я зі Львова і приїхала в це місто і цю установу по рекомендації, адже пишуть багато різного, як...
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
0
Ціни (вис -> низ): 
0
Зображення користувача Зореслава Штипуляк.
Анонім

Доброго всім дня! Приєднаюсь кількома словами до вищевказаного. Я зі Львова і приїхала в це місто і цю установу по рекомендації, адже пишуть багато різного, як правило, з рекламною ціллю. Тому недовіра людська породжена цим "бізнесовим" підходом. Але мої друзі із Києва лікували свою маму, що потерпала від хворих суглобів і розповіли мені, що тут ще займаються хворими хребтами у дорослих і дітей. Отже, я взяла й доньку, яка мала незначну проблему з поставою, а я сама тривалий час хворіла на міжхребцеву килу із значними болями. Тепер, коли вже пройшов час і я вже два місяці вдома. Написала лист-подяку самому Пілюйку В,В, а також не забула і за Циц Г.Д. Я надзвичайно вдячна цій клініці за все те добре, що вони зробили моїй сімї. Буду рекомендувати їх львівянам, адже тепер гарна дорога відремонтовна з нашого міста Лева до Хмельницького. Також хочу зазначити, що для нас, людей з інших міст і країн все дуже добре організовано і по проживанню і по харчуванню

20.08.2018
5
Розташування: 
5
Вигляд, інтерєр: 
5
Обслуговування: 
5
Якість: 
5
Ціни (вис -> низ): 
5
Зображення користувача Виталий Мартынов.
Анонім

Очень довольны пребыванием в этой клинике. Особенная благодарность Вячеславу Пилюйко. Хоть он и главврач, но оказывает внимание каждому больному и клиенту. Думаю что его осмотр дорогого стоит. Он замечает на теле все отклонения и их комментирует и потом сравнивает со снимком, а ещё для массажистов отмечает места мышечных напряжений. А всего его ассистенты работают как часики. Молодцы!

21.04.2018
5
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
5
Ціни (вис -> низ): 
0
Зображення користувача yulia_davy.
Олена Лісовська

У цій клініці працює найкращий невропатолог нашого міста Галина Дмитрівна Циц.Гадаю мене всі ,хто читатиме ці рядки і лікувався у Галини Дмитрівни мене підтримає.Щиро дякую цьому лікарю за високу якість роботи .Всім рекомендую цього лікаря.

12.02.2018
5
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
5
Ціни (вис -> низ): 
0
Зображення користувача yulia_davy.
Вячеслав

Дуже хороше УЗД. Дивиться Тамара Віталіївна , а потім сама і консультує і призначає лікування. Це важливо

Рекомендовані УЗД
15.01.2018
5
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
5
Ціни (вис -> низ): 
0
Зображення користувача google comments.
Aleksey Acr

Дякую Вячеславу Пілюйко за обстеження мого сина бо скільки ми не ходили по ортопедах та дитячих травматологах то ніхто не виявив що в нас є не тільки сколиоз а ще плоскостопіє і від
Того всі проблеми. Зараз ми лікуемося в нас не болить хребет і не турбуючись ноги. ВСІМ РЕКОМЕНДУЄМО ПРЕКРАСНИЙ ЛІКАР

21.12.2017