Ви є тут

Магазин "ДЕКА"

Входить в ТОП-10+
Рекомендуємо
Кращі ювелірні салони
Хмельницький вулиця Степана Бандери

Оцінити

Магазин "ДЕКА"

Хмельницький
вулиця Степана Бандери

Магазин "ДЕКА" у м.Хмельницький знаходиться на першому поверсі ТРЦ "Оазис" і є офіційним представником багатьох марок годинників. В магазині представлено колекції більше 50 різних світових брендів у різних категоріях цін і стилів - від колекційних та елітних екземплярів до спортивних моделей і годинників на кожен день.

На вітринах магазину Ви знайдете оригінальні чоловічі і жіночі годинники - швейцарські, японські, австрійські, англійські, шведські годинники, данські, німецькі, французькі, європейські, американські, італійські, а також  інтер'єрні годинники та різноманітні аксесуари.

Крім годинників, в магазині широкий асортимент ювелірних прикрас: каблучки, сережки, браслети, підвіски з дорогоцінних металів, оздоблені коштовним камінням - діамантами, сапфірами, рубінами, топазами, перлами чи аметистом. Тут представлено ювелірні колекції Cristina Charms, Schoeffel, Pomellatо, Artur Scholl та ін. Ви маєте змогу придбати готові дизайнерські прикраси або ж сконструювати унікальний аксесуар самостійно, на власний смак.

Магазин має власний сервісний центр, і більшість годинників проходять перевірку якості і обслуговування ще до того, як потраплять на полицю магазину. Годинники, представлені в магазині мають гарантійний термін обслуговування. Тому Ви можете бути впевнені у якості Вашої покупки.

 

Останні відгуки

— Viktor Kyryltsev
Есть большой выбор часов на практически любую сумму
5
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
5
Ціни (вис -> низ): 
0
Зображення користувача google comments.
Viktor Kyryltsev

Есть большой выбор часов на практически любую сумму

Кращі ювелірні салони
04.08.2016