Ви є тут

"МАЛЯТКО ПЛЮС"

Хмельницький
вулиця Вайсера

Приватна дитяча поліклініка «Малятко Плюс» надає медичну допомогу дітям від народження і до 18 років. Тут пропонують послуги: педіатра, невропатолога, ендокринолога, ЛОРа, офтальмолога, гастроентеролога, хірурга, імунолога, дерматолога, уролога, кардіоревматолога, травматолога-ортопеда, психолога. В поліклініці є окремий час для відвідування здорових дітей і дітей, які звернулися з приводу хвороби. Є можливість викликати лікаря додому. Також поліклініка надає послуги комплексного огляду спеціалістами за один день при вступі до садочку або школи, щорічні медичні огляди для школярів та огляди спеціалістами для  допуску дитини до занять спортом і танцями.

Серед медичних послуг клініки:
- аналіз сечі
- ендоскопія ЛОР-органів
- офтальмологічніобстеження
- плантографія (діагностика плоскостопості)
- УЗД всіх органів
- урофлоуметрія (дослідження порушень уродинаміки нижніх сечових шляхів)
- обстеження серця (ЕКГ, УЗД, проба Руф'є).

Також в поліклініці надають фізіотерапевтичні послуги: електроміостимуляція, кінезіотейпування, лікувальна фізкультура (ЛФК), лікування сколіозу, масаж, програми для дітей з ортопедичною патологією, реабілітація при ДЦП.

На карті

Додати новий відгук про "МАЛЯТКО ПЛЮС"

Не менше двох речень

Вхід через Google

Відгуки про "МАЛЯТКО ПЛЮС"

Зображення користувача Анонім.
Анонім
1.8
Розташування: 
1
Вигляд, інтерєр: 
5
Обслуговування: 
1
Якість: 
1
Ціни (вис -> низ): 
1

Клініка просто віджати гроші з батьків. Персонал на рецепшені просто хамський. На 1 дитину прийом розрахований 20 хв. Не рекомендую нікому є багата клінік більш професійних для яких важливе здоров"я дитини а не кількість приходів з оплатою кожен раз. Просто бізнес і не більше. Заплатила за 2 прийоми 350 грн лікування так і не підібрали.

21.01.2018
Зображення користувача Катерина Куньо.
Анонім
3
Розташування: 
5
Вигляд, інтерєр: 
5
Обслуговування: 
1
Якість: 
1
Ціни (вис -> низ): 
3

Сьогодні були на прийомі в уролога, враження дуже негативні. Не сподобалось нічого, лікар вів себе дуже не професійно. Тон для розмови вибрав грубий та хамовитий, але це не основна проблема. Після перших же слів, я засумнівалася що дана людина має взагалі хоч якусь освіту, не те що медичну. На жодне питання чітко не відповів. Натомість критикував поради нашого педіатра. На моє питання, а чому ж власне не можна дитині всередині мити пісюнця, відповів що це небезпечно, що його може вкусити собака, чи кип'ятком облити може... Уявляєте, отак сидить у ванній дитинка і її прибігає якась собака (якої в нас нема) і кусає....отака от маячня. Але найсумніше, що цей "спеціаліст" працює в клініці і дає людям поради....

30.11.2017