Ви є тут

Joy Land / Джой Ленд

Хмельницький
вулиця Тернопільська

 Joy Land найбільший в місті простір розваг на будь-який смак!

  •  більше ніж 45 ігрових автоматів
  •  велика батутна зона
  •  6 кімнат для святкування днів народжень
  •  дзеркальний лабіринт
  •  здорова їжа
  •  професійний аніматор
  •  5D кінотеатр

Ресторанна зона на 250 чоловік. 4 телевізори. Смачна українська, європейська, італійська та японська. 

Можливість проведення любих дитячих свят та корпоративів. 
Joy Land пропонує Вам європейський рівень обслуговування.

Графік роботи:
Пн-Пт: з 12-00 до 21-00
Сб-Нд: з 10-00 до 21-00

Додати новий відгук про Joy Land / Джой Ленд

Не менше двох речень

Відгуки про Joy Land / Джой Ленд

Зображення користувача Анонім.
Анонім
1.4
Розташування: 
2
Вигляд, інтерєр: 
1
Обслуговування: 
1
Якість: 
1
Ціни (вис -> низ): 
2

В нас 3.12.2017 сталася трагедія. Дівчинка на батуті зломала ногу. На батутах інструкторів взагалі нема, написано, що батьки несуть відповідальність, причому на батути дорослим заборонено. Всім було абсолютно байдуже на ситуацію, директор хамив, ніхто навіть не запропонував допомогти донести дитину до машини. Я просто в шоці від такого. Про техніку безпеки в цьому закладі забудьте, про неї ніхто не чув. Самі батути, уявіть, огорожені металевим забором!!! Я подаю по суду і закликаю всіх не ходити в JoyLand у Хмельницькому!!!

03.12.2017
Зображення користувача 7 Okean.
7 Okean
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
0
Ціни (вис -> низ): 
0

Марія! Нам дуже не приємно читати ваш відгук. Тим паче коли він зовсім не відповідає дійсності. Для загального розуміння оточоючих хочемо більш широко, пояснити ситуацію. Дані люди дійсно були у нашому закладі 3.12.17. Святкували день народження своєї дитини. Через деякий час діти пішли розважатись. Незажаючи на те, що одна із запрошенних впала на батуті, продовжили гратись, про що свідчать записи з камер відеоспостереження. Вирішивши скористатись данною ситуацією, почали вимагати оплату наданих нами послуг. В той самий час підійшла медсестра оглянути дитину, однак організатори відмовились від допомоги. Пригрозила правоохороними органами та роздуттям у соц. мережі. Ініціатором данного конфлікту, досі не надані докази, щодо травмування дитини ні нам, ні поліції. Ми попереджуємо батьків - слідкуйте за своїми дітьми, навідь якщо відправляєте дітей із суповодом. ВХІД ДЛЯ БАТЬКІВ БЕЗКОШТОВНИЙ! Адміністрацією закладу робиться все можливе, щоб відпочинок був повноцінним та безпечним. Запрошуємо всіх прийти та переконатись у цьому.

07.12.2017
Зображення користувача Марія 1988.
Анонім
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
0
Ціни (вис -> низ): 
0

Шановна адміністрація закладу! Надайте докази підтвердження ваших слів про вимоги оплатити наше свято, факти, що я відмовлялась оплатити його або взагалі не заплатила, а також докази того, що я відмовилась від допомоги, яку ви пропонували.

09.12.2017
Зображення користувача Сергій Тимощук.
Сергій Тимощук
4.5
Розташування: 
3
Вигляд, інтерєр: 
5
Обслуговування: 
5
Якість: 
5
Ціни (вис -> низ): 
0

Відвідали з братом, останній раз були ще називався Helixlend, тепер Joy land, як на мене стало набагато краще. Елементарно чистіше і приємніше, персонал привітливий, посміхається, замовили велику піцу, зробили відносно швидко. Є платні автомати, здається побільшало безкоштовних, раніше взагалі майже всі були платними. Вхід не дорогий. Якщо дітям подобається, значить все гаразд, брат в захваті.

06.04.2017
Зображення користувача Іванка Бездиханюк.
Іванка Бездиханюк
4.4
Розташування: 
4
Вигляд, інтерєр: 
5
Обслуговування: 
5
Якість: 
4
Ціни (вис -> низ): 
4

Бачили в інтернеті багато речей писали і поганих і гарних про джойленд, правду кажуть краще 1 раз побачити. Святкували день народження - все було класно. Автомати усі працюють, персонал ввічливий, тільки піцца була трохи гостра. Отримали непогані знижки, порахували що таке ж меню в дитячій планеті коштувало б на 1,300 дорожче!!! Замовляли на 12 дітей, різні піци, суші, сок, солодощі (як нам сказали - кондитерська у них прямо на кухні, все справді свіже та смачне). Інструктори на батутах трохи вялі, мабуть стомилися кожен день стрибати) Класний аніматор, вона випадково не приймала участь у шоу якомсь, україна має талант чи щось таке?

03.04.2017
Зображення користувача Любовь Николайчук.
Любовь Николайчук
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
0
Ціни (вис -> низ): 
0

Сьогогдні була перший і останній раз там! Дитині 1,8, я запитала чи є де там гратись такій дитині, на що відповіли так звичайно. Коли ми зайшли в лабіринт на мою думку це едине місце для маленьких дітей. Хлопець з салатовим ірокезом сказав нам негайно вийти бо там ремонт. Ми вийшли до адиіністратора, потім знов ходили з ним - знов відмова! Вже на третій раз коли прийшов хтось старший (працівник) вияснилось що він вже відкритий і нам можна йти —— КУДИ йти в лабіринт який на ремонті!!????????? Заплати гроші ще і ходи проси щоб тебе кудись впустили. Гроші нам не повернули не дивлячись на те що були ми там менше 5 хв. Питається для чого брати гроші за повітря!!!

14.02.2017
Зображення користувача Олександра Саша.
Олександра Саша
3.2
Розташування: 
1
Вигляд, інтерєр: 
4
Обслуговування: 
5
Якість: 
3
Ціни (вис -> низ): 
3

Дуже брудно,не працює більшість автоматів,але кухня смачна за що вдячна.Якби не подарований абонемент то ообрала б скай парк або дитячу планету

05.02.2017