Ви є тут

Хмельницький музей-студія фотомистецтва

Хмельницький музей-студія фотомистецтва

Хмельницький
вулиця Проскурівська

Експонатами музею стали унікальні колекції старих фотоапаратів та старих фотографій відомого у місті фотографа Костянтина Жданова. У виставкових залах музею представлено більше 600 експонатів техніки та фотографій.
Історія свідчить про те, що наприкінці XIX ст. під впливом науково-технічних досягнень відбулися суттєві зрушення в багатьох сферах суспільного життя. Результатом такого розвитку техніки та хімічних досліджень і стала поява фотомистецтва.
Для колекції музею зібрано чимало старих фотографій, які зберегли пам’ять про перші традиції виготовлення фотографій, про наше місто та його багату історію.
В останні роки фотографи Хмельницького досить активно проявляють себе, фотографуючи міське життя. Традиційним до свята міста став конкурс «Хмельницький крізь об\'єктив». Активно піднімається рух по вивченню історії міста саме через пошук старих фотографій.
При музеї відкрито дитячу школу-студію, в якій учні та студенти зможуть навчатись як традиційним, так і сучасним технологіям створення фотографії, побувати на майстер-класах відомих фотомайстрів.
Роботу виставок фоторобіт координують
Хмельницька обласна організація Національної спілки фотохудожників України
Спілка фотографів Хмельницького

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати музею-студії фотомистецтва.