Ви є тут

Дитячий розважальний центр "Дитяча Планета"

Хмельницький
вулиця Кам'янецька

У Дитячій Планеті є все для активного та веселого відпочинку:

  •  Кімнатки для святкування дитячих днів народження
  •  Батутна арена
  •  Поролонова яма та дитячий скеледром 
  •  Повітряні пушки
  •  Тарзанка

Також тут ви не залишитесь голодними! В Дитячій Планеті для цього працює:

  •  Піцерія
  •  Кафе
  •  Власна кондитерська
  •  Європейська, японська, українська та стейкова кухні

На карті

Додати новий відгук про Дитячий розважальний центр "Дитяча Планета"

Не менше двох речень

Вхід через Google

Відгуки про Дитячий розважальний центр "Дитяча Планета"

Зображення користувача Юлия Довга.
Юлия Довга
4.6
Розташування: 
5
Вигляд, інтерєр: 
5
Обслуговування: 
5
Якість: 
5
Ціни (вис -> низ): 
3

Святкували День народження синочка 05.02.2017. Все супер! Страви подані вчасно. Персонал уважний. Ігрова зона чудова. Діти щасливі! Поки-що це кращий ігровий заклад для дітей в місті, щодо розваг. Потім останній раз були 30.03.2017 (День іменинника. Дитині вхід безкоштовний, дрібниця (70 грн) але приємно). Так, вже спостерігається, що обслуговуючому персоналу трохи важко, відвідувачів дуже багато. Тому адміністрації варто задуматись про збільшення їх кількості в залі та на кухні. Але всеодно, цей заклад поки-що кращий!

12.04.2017
Зображення користувача Володимир я.
Володимир я
2.6
Розташування: 
5
Вигляд, інтерєр: 
4
Обслуговування: 
1
Якість: 
1
Ціни (вис -> низ): 
2

Все супер крім кухні обслуговування нуль балів,чекав замовлення півтори години адміністратор втікла вибачень нуль настрій дитині зіпсовано!

02.04.2017
Зображення користувача facebook comments.
‎Valya Skurska‎
5
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
5
Обслуговування: 
0
Якість: 
0
Ціни (вис -> низ): 
5

Відкриття вдалося!!! Дитина отримала море позитиву, весело провела час. А цікаві гірки, батути та лабіринти подарували ігровий настрій, час пролетів швидко !!! Смачна кухня та солодкі випічки порадували дитину дуже !

17.12.2016
Зображення користувача facebook comments.
‎Бажен Левчишин
5
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
5
Якість: 
0
Ціни (вис -> низ): 
5

Класна ігрова зона без обмежень по часу, смачна кава і радісне маля!)) Тут, дійсно, круто!))

08.01.2017
Зображення користувача о.в..
о.в.
3
Розташування: 
5
Вигляд, інтерєр: 
4
Обслуговування: 
1
Якість: 
0
Ціни (вис -> низ): 
2

Сервіс- на рівні нуля! Більше ніж впевнена, що адміністратор видалить мій відгук... Попри всі позитивні сторони (цінова політика, чистота, новизна атракціонів), обслуговуванням та кухнею ми, м'яко кажучи, обурені! Святкували День народження донечки, заздалегідь все замовили (правда, не з першого разу, бо першого разу шановні робітниці 40 хвивлин не могли з'ясувати, ХТО має прийняти замовлення) на 26.01. Адміністратор вказала, в який час повинна бути подана та чи інша страва на "дитячий" чи "дорослий" стіл...Головним проханням було подати холодні страви в 17:00, а гарячі - в 17:15, тому що дітям після школи перед тривалими розвагами потрібно було елементарно ПОЇСТИ!!!! А от дорослим гаряче замовили на 19:00..Важко передати мій стан, коли 15 запрошених більше години чекали їжу чи принаймні воду!!! Дорослим принесли гарячі страви на годину раніше (ніхто їх, звісно, не їв, тому що першочерговим завданням було погодувати дітей) , а дітям - на годину пізніше! Додатково замовити - нереально ("якщо є заготовки..."), напої - довгоочікуваний дефіцит, додаткові склянки - проблема, але на цьому казуси не закінчилися!!!!!! Дійшла черга до торта...Як виявилося - торт нам спекли не ТАКИЙ, як ми замовили. Єдине виправдання адміністратора в мою адресу "Сьогодні, напевно, не ваш день". А в якості компенсації - "Якщо вам зовсім не сподобається торт - зробимо на нього знижку". Хамство просто нечуване. Жодного разу з таким не зіштовхувалися в жодному із закладів Хмельницького. На нас дивилися як на монстрів, тому що ми просто просили видати нам замовлення, хоча б частково, у попередньо визначений час. Ще один мінус - нестерпний галас, але не з боку діток, а ведучих, за якими просто не чути власних слів! Привітання дітей, яке можна було б завершити за 10 хвилин, триває години 2! Нукому не потрібне караоке та примітивні конкурси! Враження - просто жахливе. Природньо, що жодні з наших гостей, а також всі, кому вони перекажуть ставлення персоналу до гостей, не матимуть бажання повернутися вдруге...

28.01.2017