Ви є тут

Будівельна компанія «Діта»

Хмельницький

Ми починали свою діяльність з невеликих об'ємів ремонтних робіт. Але сьогодні наша компанія досягла значних успіхів у сфері будівництва.

Сьогодні компанія має імідж надійного і відповідального партнера. Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні і світу. Беремо участь у конкурсах і тендерах на виконання будівельно-монтажних робіт у місті Хмельницькому та Хмельницькій обасті, а також в інших регіонах України.

Наша компанія надає наступні послуги:
1. Будівельні і монтажні роботи
2. Будівництво несучих і огроджених конструкцій, будинків і споруд
3. Роботи з облаштування конструкцій
4. Реставрація, консервація, ремонтні роботи, реабілітація пам'яток культурної спадщини
5. Монтаж внутрішніх інженерних мереж, систем, приладів і засобів вимірювання
6. Монтаж зовнішніх інженерних мереж, систем, споруд, приладів і засобів вимірювання
7. Захист конструкцій, устаткування та мереж
8. Види будівництва
- Нове;
- Реконструкція;
- капітальний ремонт;
- Переоснащення, модернізація;
- Демонтаж.
9. Інжинірингові роботи
10. Генеральний підряд в будівництві
11. Геодезичний контроль за будівництвом
12. Проект виконання будівельних робіт

На карті

Додати новий відгук про Будівельна компанія «Діта»

Не менше двох речень

Вхід через Google

Відгуки про Будівельна компанія «Діта»

Зображення користувача Анонім.
Анонім
2.75
Розташування: 
3
Вигляд, інтерєр: 
5
Обслуговування: 
1
Якість: 
2
Ціни (вис -> низ): 
0

дурите людей-ціни кожного місяця піднімаєте на 150 грн!!!!!!!!обіцяли не більше100 раз у квартал!!реклама 9150 а насправді 9500!!!побачимо ще як здасте вчасно!!!

13.12.2017
Зображення користувача Виталий Анатольевич.
Виталий Анатольевич
1.6
Розташування: 
2
Вигляд, інтерєр: 
2
Обслуговування: 
1
Якість: 
1
Ціни (вис -> низ): 
2

"Соль на рану" или (как связались с ПФ "Дита"). Началось все с переезда в г. Хмельницкий и поиск квартиры для жилья. Прочитав хорошие отзывы выбор пал на эту фирму и покупку квартиры в одном из самых элитных домов(по крайней мере так позиционируют этот дом). До того как привезли спортивную сумку денег в банк они были просто душечки, заверяли что они настолько давно в этом бизнесе что сдадут дом без каких-либо задержек. НО! вот пришло время сдачи, а пришло оно уже 3 месяца как и ничего не происходит до сих пор. На звонки в офис, менеджер отвечает что дом не сдается потому что люди взявшие квартиры в рассрочку не выплачивают свои доли (получается фирма сидит и ждет когда придут деньги своих походу нет) но обратившись в официальные источники на балансе фирмы ПФ "Дита" уставной фонд 5 000 000 грн. а ТОВ "Строительная фирма ПФ "Дита" работает в связке с ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЖИТЛОІНВЕСТБУД" размер статутного капитала 19 795 000.00 и что интересно эти обе фирмы под одним человеком, конечный бенифициар (человек получающий прибыль) одно лицо, зачем это сделано, я считаю только контролирующим органам нашего государства известно (или неизвестно). Возникает вопрос, эти деньги есть или нету, почему же звучит ответ менеджера: - у нас задержка стройки потому что нету денег, люди не платят По статистикам эта фирма выиграла кучу тендеров строила все что могла. Но несчастный дом достроить до сих пор к сожалению не могут. Менеджера низшего уровня образования (мое субъективное мнение) морально нестабильны поскольку жесткого разговора и четких вопросов выдержать не могут передают друг другу трубку и в конечном счете бросают телефон. Вопрос, по каким объявлениям набирается персонал в столь солидную фирму. Писать можно еще очень много и долго, но одно я знаю точно, все мои знакомые и бизнес-партнеры никогда не услышать совета брать недвижимость в ПФ "Дита" граждане не попадайтесь!

27.07.2017
Зображення користувача ДІТА. ДИТА. DITA будівельна компанія. Хмельницький..
ДІТА. ДИТА. DITA будівельна компанія. Хмельницький.
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
0
Ціни (вис -> низ): 
0

Доброго дня, Віталій Анатолійович. Як Ви вказуєте, ПФ "Діта" входить в число кращих в сфері будівництва. Досить прикро, що Ви так негативно відгукуєтесь. Щодо квартири, яку Ви придбали в одному із наших будинків: так здача відбулася пізніше, але не перевершила термін, що був вказаний в договорі. Це спричинено змінами до законодавства (це ми пояснювали кожному, хто придбав квартиру), а саме: змінився порядок введення будинку до експлуатації і це вплинуло не лише на нашу роботу, а й на всю ситуацію на ринку новобудов Хмельницького. По договору ПФ "Діта" вписалась у терміни, які були прописані.
Дякуємо за Ваш відгук.

19.10.2017