Ви є тут

Боулінг-клуб Енерджі. Либідь Плаза

Січень, 2017
Хмельницький вулиця Кам'янецька 21 (4-ий поверх) ТГРК "Либідь Плаза"

Оцінити

Боулінг-клуб Енерджі. Либідь Плаза

Хмельницький
вулиця Кам'янецька

Спортивно розважальний боулінг-клуб «Energy» вміщає 6 доріжок від світового лідера у виробництві спортивного обладнання компанії “BRUNSWICK”, вони повністю комп’ютеризовані і відповідають світовим стандартам. Зал боулінгу оснащений як традиційною системою, так і системою ультрафіолетового освітлення. Тут завжди думають, як зробити ваш відпочинок незабутнім.

В боулінг-клуб «Energy» приходять з друзями і діловими партнерами, дітьми і батьками - адже тут створені ідеальні умови для всіх, незалежно від віку і роду занять. Для тих, хто вперше взяв у руки кулю ця гра стане незабутньою, подарує багато вражень і море емоцій, які залишаться з вами надовго. Дизайн клубу дозволить вам не помітити меж часу і простору, відпочити і розслабитися, поринути в атмосферу раніше не знайому. Крім того, ви можете зробити унікальну подорож, в будь-який куточок планети, скуштувавши вишукані страви японської, європейської та національної кухні прямо в боулінгу, що додасть вам нові сили для нових перемог, а авторські коктейлі від барменів змусять ваш настрій піднятися на висоту пташиного польоту . 

Останні відгуки

— Mad_woman _girl
Прохання писати КОНКРЕТНІ ціни. Наприклад ціни на морозиво. В меню написано Морозиво-25грн і ми подумали що це будь яке морозиво 25 гривень, але після Того як нам...
3.2
Розташування: 
5
Вигляд, інтерєр: 
5
Обслуговування: 
2
Якість: 
3
Ціни (вис -> низ): 
1
Зображення користувача Mad_woman _girl.
Mad_woman _girl

Прохання писати КОНКРЕТНІ ціни. Наприклад ціни на морозиво. В меню написано Морозиво-25грн і ми подумали що це будь яке морозиво 25 гривень, але після Того як нам принесли чек ми зрозуміли що ФІСТАШКОВЕ 50 Пломбірне 25 ,але в меню цього не сказано, і офіціант не попередив. І на наше прохання пояснити офіціантка сказала ВИ МЕНЕ НЕ ЗАПИТУВАЛИ ЯКІ ЦІНИ.
Не запитували тому що ми розраховували на меню.

05.03.2018
3.2
Розташування: 
5
Вигляд, інтерєр: 
4
Обслуговування: 
3
Якість: 
3
Ціни (вис -> низ): 
1
Зображення користувача Олександр1099.
Анонім

Ціни кусаются у них а все інше на рівні, і меню , також на трійочку

04.01.2018
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
0
Ціни (вис -> низ): 
0
Зображення користувача RomanBoyko.
RomanBoyko

Не поганий боулінг-клуб. Правда був вже давненько, але тоді все сподобалось. Притензій не було.

20.07.2016
5
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
5
Ціни (вис -> низ): 
0
Зображення користувача Маріанна.
Маріанна

Боулінг клуб розташований у ТЦ "Либідь Плаза" в центрі міста! Можна забронювати доріжку наперед. Завжди діє постійною акцією з 11:00 до 18:00 при пред"явлені водійських прав знижка 50% і в результаті, вартість години гри коштує 50 грн.

31.05.2016
5
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
5
Ціни (вис -> низ): 
0
Зображення користувача Инна Хананова.
Инна Хананова

Були з чоловіком у цьому клубі та отримали багато позитивних вражень. Гра в боулінг принесла велике задоволення. Це цікаво та весело) В закладі приємно знаходитися. Дизайн інтер'єру добре продуманий. Також під час гри можна перепочити та скуштувати смачні страви. Ми замовили овочеві салати, які нам сподобались. Сама гра була захоплюючою та яскравою. Персонал закладу ввічливий та привітний. Плануємо завітати сюди ще раз за новими незабутніми враженнями.

26.05.2016