Ви є тут

У Хмельницькому триває акція «Святковий читайлик»

Инна Хананова

Напередодні новорічно-різдвяних свят Хмельницька міська рада започаткувала флешмоб «Святковий читайлик». До акції долучилися усі бажаючі. Зібрані книги передали до дитячих будинків. Однак на цьому акція не закінчилас, а отримала своє продовження. До соціального центру благодійного фонду «Карітас» продовжують приносити дитячі книги. Далі розповість про це «Хмельницький».

Ініціатором «Святкового читайлика» став міський голова Олександр Симчишин. У рамках флешмобу він передав до дитячого будинку книгу С. Скляренка «Святослав». За словами міського голови, від цієї книги він отримав велике задоволення і вона стала його улюбленою. Олександр Симчишин завжди радить усім прочитати цю книгу. 

Хмельничани взяли участь в акції «Святковий читайлик» та подарували свою улюблену дитячу книгу вихованцям дитячих будинків. Усі бажаючі приносили книги до приймальні міського голови та залишали літературу на спеціальному столику. Учасники акції принесли близько 1200 книг. До акції активно долучилися учні шкіл та вихованці дитячих садочків. Далі через волонтерів книги передали в дитячі будинки.

Різдвяна акція «Святковий читайлик» отримала своє продовження. До соціального центру благодійного фонду «Карітас» продовжують приносити дитячі книги. Для цього тут облаштували спеціальний куточок. Незабаром одну з кімнат у Центрі планують виділити під міні-бібліотеку та зону для психо-емоційного розвантаження батьків, які приводять сюди дітей на реабілітацію. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

До соціального центру благодійного фонду «Карітас» завітали вихованці дитячого садочка №33. У Міжнародний день дарування книг дітки презентували літературу підопічним Центру. Вони сподіваються, що ці книги сподобаються хлопчикам та дівчаткам.