Ви є тут

«Love in Art: 14 історій кохання»: хмельничан запрошують на нічну екскурсію до музею

Инна Хананова

Завтра, 14 лютого, ми будемо відзначати найромантичніше свято у році - День Святого Валентина. Хмельницький обласний художній музей підготував для усіх закоханих романтичну екскурсію. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Наближається чудове свято - День усіх закоханих. Біля кінотеатру «Планета» недавно облаштували Алею для освідчень у кохання, розвісивши червоні сердечка. Вітрини магазинів та закладів харчування прикрашені святковою атрибутикою. Усе це створює приємний романтичний настрій. Дехто вже вирішив, як відзначатиме День Святого Валентина. Хтось влаштує романтичну вечерю вдома або в ресторані, а хтось піде з коханою людиною до кінотеатру. Хмельничанам пропонують провести час в атмосфері піднесеної мистецької закоханості під час нічної екскурсії «Love in Art: 14 історій кохання».

Хмельницький обласний художній музей запрошує закохані пари на романтичну екскурсію. На відвідувачів чекатиме багато цікавих історій, сюрпризів та чудові враження. Присутні зможуть насолодитися мистецтвом та отримати позитивні емоції. Діджеї Хмельницького даруватимуть відвідувачам екскурсії музичний настрій та електронний сет, наповнений вибуховою енергією кохання та мистецтва. Валентинова ніч у Хмельницькому обласному художньому музеї - це унікальна можливість провести День закоханих цікаво, не банально та яскраво. Така екскурсія стане прекрасним подарунком для коханої людини. 

Отже, Валентинова ніч в обласному художньому музеї відбудеться завтра, 14 лютого, о 19:00. Вартість квитка становить 50 гривень, на другий квиток в закоханій парі діє святкова знижка. Для відвідування екскурсії організатори рекомендують усім бажаючим записатися заздалегідь, адже група до 50 осіб. Це можна зробити за телефонами: 098 563 24 92, 096 665 43 86.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: