Ви є тут

Хмельничан запрошують долучитися до акції «Ангели пам’яті»

Инна Хананова

Цього року Хмельницький приєднається до Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам'яті». Як долучитися до акції та коли вона відбудеться, дізнавався «Хмельницький».

Тиха акція «Ангели пам'яті» започаткована мистецькою агенцією «Територія А». Цього року акція вона пройде в Києві, Авдіївці, Вінниці, Вижниці, Дніпрі, Краматорську, Кропивницькому, Львові, Полтаві, Тернополі, Тульчині, Хмельницькому, Чернігові, а також у Парижі (Франція). Захід проводиться за підтримки команди Музею Революції Гідності, як вшанування пам‘яті про розстріл Героїв Небесної Сотні 18 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у Києві.

Тепер частина вулиці Інститутської носить назву «Алея Героїв Небесної сотні». Кожного року кияни збираються 18 лютого біля верхнього входу на станцію метро «Хрещатик». Усі небайдужі розвішують білих паперових ангелів на деревах, що були свідками розстрілу мирних людей.

Минулого року до тихої акції «Ангели пам‘яті» долучилися мешканці різних куточків України. Організатори акції сподіваються, що цього року усі небайдужі також вшанують Героїв Небесної Сотні. Учасників акції закликають ставити у соцмережах хеш-тег #ангелипамяті. Таким чином, усі відчуватимуть підтримку один одного.

Хмельницькі школярі вже активно готуються до проведення Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам'яті». Діти вирізають з білого паперу ангелів. Усіх небайдужих хмельничан також запрошують взяти участь в акції та згадати тих, хто віддав своє життя за Україну. У понеділок, 18 лютого, протяго усього дня, можна прийти до пам’ятників Героям Небесної Сотні та Ангела Скорботи. У тиші усі будуть розвішувати білих паперових ангелів, які символізують розстріляних мирних людей.