Ви є тут

У Хмельницькому відбудеться черговий “Кубок з лову риби з криги на мормишку”

Инна Хананова

Риболовля - хобі багатьох. Серед охочих “закинути вудочку” є не лише чоловіки, а й жінки. Особливо цікавою є риболовля взимку, коли процес лову проходить не на березі озера чи річки, а безпосередньо на кризі. Саме зимова риболовля додає ще більше адреналіну, азарту та певного шарму, а що найцікавіше, взимку результат є не менш яскравим, ніж в будь-яку іншу пору року. Далі розповість "Хмельницький".

Вже вкотре затяті рибаки Хмельницької області, не боячись лютих холодів та морозів, поспішають відвідати черговий Кубок з лову риби з криги на мормишку. Як показує досвід минулих років, бажаючих завжди є вдосталь.

Організатором Кубку є Хмельницька обласна федерація риболовного спорту. Вперше жителі міста та області мали змогу взяти участь у змаганнях з ловлі риби з криги у 2017 році.

Цьогоріч цей захід відбудеться 3 лютого з 07:00 до 17:00 на річці Південний Буг навпроти Острова Кохання. З правилами, обов'язками та детальним регламентом можна ознайомитись тут

Наголошуємо, що взяти участь у заході можуть лише особи, які досягли 16-річного віку з відповідним станом здоров'я, також необхідно буде сплатити вступний реєстраційний благодійний внесок у розмірі 150 грн., ці кошти є необхідними для придбання кубка, медалей та для інших організаційних витрат.

Тому усі, хто бажає отримати задоволення від зимової риболовлі, поспішайте зареєструватися на участь у Кубку в організаторів заходу (0979637878 — Андрій; 0978442620 — Володимир).

Нагадуємо про необхідність дотримання правил безпеки риболовлі на кризі. Незважаючи на усі переваги цього цікавого та захоплюючого процесу, просимо бути уважними та обережними! Безпека - понад усе!

Автор - Анна Приян.