Ви є тут

Якими іменами хмельничани називали дітей у 2018 році

У міському відділі реєстрації актів цивільного стану назвали імена, які були найпопулярніші у 2018 році. Батьки обирали для своїх дітей як популярні імена, так і рідкісні. Серед жіночих у лідерах — Ангеліна, а серед чоловічих — Андрій. Далі розповість «Хмельницький».

Загалом у 2018 році у Хмельницькому народилося 3352 дитини. З них 50 - двійні. У міському ВРАЦСі зареєстрували 1677 хлопчиків і 1775 дівчаток.

У міському ВРАЦСі назвали імена, якими батьки найчастіше називали своїх дітей у 2018 році. Серед них: чоловічі - Андрій, Матвій, Максим, Марк, Артем, Тимофій, Ілля, Іван: жіночі - Злата, Ангеліна, Соломія, Єва, Мілана, Марія, Софія, Анна, Поліна. Щодо рідковживаних або запозичених з інших культур, то дівчаток називали Олівією, Монікою, Міррою, Дзвінкою, Ріанною, а хлопчиків Самуелем, Мартіном, Лукасом, Вогнеславом, Ельдаром, Святозаром, Даромиром, Джорджем, Робертом тощо. А, наприклад, Миколою минулого року не нарекли жодного хлопчика. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Начальник міського відділу РАЦС Марина Зубова розповіла, що популярними залишаються такі імена, як Нікіта, Глєб, Кіріл, Вадім. Батьків попереджають, що це суперечить українському правопису і закликають виважено підходити до надання імені дитини. Бувають випадки, коли люди звертаються до РАЦСу, адже хочуть змінити ім'я, яке не милозвучне або їм воно не подобається.

Крім того, успішно працює сервіс Міністерства юстиції з видачі свідоцтв про народження у пологових будинках. У 2018 році для 2144 новонароджених батьки оформили документи у перинатальних центрах. Також татусі та матусі можуть зареєструвати місце проживання дитини під час реєстрації народження. Таким правом у 2018 році скористались 674 рази. 

Батькам новонароджених пропонуємо одразу придбати Бепантен® Мазь від дитячих попрілостей та почервонінь.

Ви не знаєте, де придбати Бепантен® Мазь, цікавить цінова політика засобу? Перейдіть за посиланням бепантен мазь ціна і Ваша дитина буде спати спокійно!