Ви є тут

Хмельничан запрошують долучитися до міжнародного флешмобу «Museum Selfie Day»

Инна Хананова

Хмельничан запрошують долучитися до флешмобу, який присвячений Міжнародному дню селфі у музеї. Як це зробити, дізнавався «Хмельницький».

У середу, 16 січня, відбудеться Міжнародний флешмоб музейних селфі, який набирає великої популярності в Україні. Суть флешмобу полягає в тому, що відвідувачі музею можуть зробити оригінальне селфі на фоні експозиції, а потім викласти фотографії у соцмережі, додавши хештег #MuseumSelfie і тег музею, в якому було зроблено світлину. 

Відзначення Міжнародного дня селфі у музеї запропонував Європейський колектив музейних працівників CultureThemes. Ця акція дає можливість учасникам розказати про свої улюблені музеї. В Україні ця акція відбудеться вже вп'яте. У 2016 році до акції долучились близько 50 музеїв, у 2017 - понад 60, а в 2018 році - 65. 

Для того, щоб взяти участь у флешмобі, потрібно у середу, 16 січня, прийти до Хмельницького музею-студії фотомистецтва, який розташований за адресою: вулиця Проскурівська, 56. Далі слід зробити креативне селфі на фоні чи поруч з експонатом, який Вам найбільше сподобався. Потім фотографію треба опублікувати у фейсбуці та додати хештег #MuseumSelfie і тег Хмельницького музею-студії фотомистецтва - @photomuzeum.

Під час участі в акції потрібно дотримуватися кількох правил:

  • використовувати спалах при фотозйомці суворо заборонено, адже це шкодить музейним раритетам;
  • зроблене в музеї селфі не можна використовувати як інструмент політичної агітації чи протиборства.

Для учасників флешмобу вхід у музей вільний.

Багато провідних музеїв України активно долучаються до відзначення Міжнародного дня селфі у музеї та проводитимуть цього дня акції. Серед них: краєзнавчі, меморіальні, історичні, художні. Зокрема, до цієї ініціативи долучаються: Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції гідності, Волинський краєзнавчий музей, Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка та багато інших.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: