Ви є тут

Школярі НВК №10 будуть навчатися за електронними підручниками нового типу

Инна Хананова

Школярі НВК № 10 будуть навчатися за електронними підручниками нового. У рамках Всеукраїнського проекту експеримент впроваджуватимуть поки що у двох класах. Навчально-виховний комплекс № 10 став єдиною хмельницькою школою, яка отримала сучасне обладнання за кошти з державного бюджету. Далі розповість про це «Хмельницький».

У серпні минулого року колектив НВК №10 потрапив до Всеукраїнського проекту «Електронний підручник для загальної середньої освіти» (E-book for secondary education (EBSE)). Зазначимо, що експеримент реалізується за ініціативи Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти. На це виділені кошти з державного бюджету.

В основу головної ідеї проекту покладено розуміння того, що у сучасному світі навчання дітей має відповідати рівню розвитку науки і техніки, задовольняти потреби учасників освітнього процесу в якісному навчальному контенті. Це дозволить школярам навчитися працювати з даними, відомостями, обмінюватися результатами, формувати культуру електронного спілкування тощо. Використання електронних підручників зробить освітній процес гнучким. Вчителі зможуть застосовувати інноваційні форми, технології навчання та підходи Нової української школи.

У рамках проекту для навчання з Е-підручниками нового типу НВК №10 отримав сучасне обладнання: 32 планшетних ноутбуки, комп'ютер для вчителя, веб-камеру та навушники. Вчителі НВК №10 пройшли перші тренінги під керівництвом доктора педагогічних наук, директора методичного центру інформаційних технологій в освіті Світлани Литвинової.

Електронні підручники нового типу цікаві, інтерактивні, з анімацією та озвучені акторами Київського театру ляльок. Розпочати навчання за новим обладнанням хлопчики та дівчатка зможуть до кінця січня.

Може бути цікаво: