Ви є тут

У Хмельницькому влаштували загальноміське колядування

Инна Хананова

Автор фото - Василь Камінський

Автор фото - Юра ПідлеснюкАвтор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Юра ПідлеснюкАвтор фото - Юра Підлеснюк

Вчора, 8 січня, у Хмельницькому, відбулося загальноміське колядування. Хмельничани одягнулися у вбрання різдвяних персонажей та пройшлися вертепною ходою по вулиці Проскурівській. Як все відбувалося, далі розповість «Хмельницький».

Вчора театралізована хода вертепів зібрала сотні хмельничан. Тридцять творчих колективів закладів культури та освіти прямували вулицею Проскурівською від «Дитячого Світу» до сцени Різдвяного Ярмарку та співали колядки. Різдвяний парад вертепів розпочався о 16:00. До святкового заходу долучилися діти та дорослі. Перехожі зупинялися для того, щоб зняти театралізоване дійство на телефон. Хмельничани мали нагоду побачити незвичне святкове вбрання та українські традиції. Це було цікаво, весело та захоплююче.

Автор фото - Василь Камінський

Учасники параду вертепів продовжили колядувати на майданчику біля кінотеатру ім. Шевченка. Далі розпочалося святкове театралізоване дійство на сцені Різдвяного ярмарку. Усі присутні побачили старовинні українські обряди і традиції. Незважаючи на мороз, хмельничани насолоджувалися виступами творчих колективів закладів культури та освіти. Це створювало чудовий святковий настрій та дарувало казкову атмосферу.

Про свої враження від загальноміського колядування написав на своїй сторінці у соцмережі Олександр Симчишин. Міський голова подякував творчим колективам за святкове дійство, а хмельничанам - за те, що долучилися до колядування і зустрічали ходу з посмішкою та гарним настроєм.

«Україна колядує! Колядує вся земля! Колядує і Хмельницький! Сьогодні містом пройшлася коляда! Вертепи від творчих колективів, закладів освіти - надзвичайне дійство! Дякую кожному учаснику за креативність і ретельну підготовку! А хмельничанам - за те, що зустрічали ходу зі щирою усмішкою і долучалися до коляди! Було потужно! Українське - найкраще! Христос Народився!», - написав міський голова.

Додамо, що святкове дійство тривало протягом кількох годин. Загалом до параду вертепів долучилося кілька сотень хмельничан. Усі отримали чудові враження та яскраві емоції.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: