Ви є тут

У Хмельницькому відкрилася виставка «Подільська палітра»

Инна Хананова

Фото - МТРК "Місто"

У Хмельницькому відкрили виставку робіт, які були представлені на участь в обласному мистецькому конкурсі імені Людмили та Миколи Мазурів «Подільська палітра». Далі розповість «Хмельницький».

Роботи подружжя Мазурів стали окрасою хмельницьких парків, скверів, Майдану Незалежності, кінотеатру «Планета», а також мистецьких музеїв України. Велика колекція творів Людмили Мазур знаходиться у Хмельницькому обласному художньому музеї. 

Микола Мазур створив багато прекрансих робіт, які є символами нашого міста і які добре знають хмельничани. У кінотеатрі «Планета» знаходиться популярна робота митця залізний «Веселий потяг». У парку ім. Чекмана всі добре знають дитяче містечко. Скульптури Миколи Мазура у цьому році почали реставрувати. Деякі роботи встигли завершити. На Майдані Незалежності встановлена скульптура «Віра. Надія. Любов». Також Микола Мазур є автором пам’ятника жертвам репресій комуністичного режиму «Ангел Скорботи». Твори митця зберігаються в багатьох музеях та в приватних колекціях. На жаль, три роки тому Миколи Мазура не стало. Але пам'ять про нього живе в наших серцях. 

Обласний мистецький конкурс імені Людмили та Миколи Мазурів «Подільська палітра» був заснований у 2000 році. Цього року на розгляд у першому турі було отримано понад 300 робіт. Кожна з них вражає своєю неповторністю, яскравістю та оригінальністю. Серед усіх учасників обрали дванадцятеро переможців у 4-х вікових категоріях. Вік художників від 6 до 25 років. Конкурсні роботи виконані у різноманітних техніках. Додамо, що конкурс відбувається вже дев’ятнадцятий рік поспіль. 

Виставка триватиме в Хмельницькому обласному художньому музеї, який розташований за адресою: вулиця Проскурівська, 47. Кожен бажаючий зможе переглянути дитячі роботи до 3 лютого.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: