Ви є тут

Хмельничан пригощатимуть різдвяним пряником

Инна Хананова

Наступного тижня хмельничан пригощатимуть смачним різдвяним пряником. Де та коли відбудеться презентація смаколика, дізнавався «Хмельницький».

Хмельницький казково оформили з нагоди новорічно-різдвяних свят. Центр міста прикрашений гірляндами, ілюмінацією та тематичними фотозонами. З першого грудня у місті запрацював Різдвяний ярмарок. Хмельничани приходять сюди, щоб придбати святкову атрибутику, сувеніри із символом Нового року, солодощі, випити гарячі напої та просто чудово провести час у затишній атмосфері. На сцені біля кінотеатру ім. Шевченка відбуваються театралізовані дійства, концерти. Вчора, 19 грудня, з нагоди Дня Святого Миколая, відбувся концерт хмельницької бандуристки Марини Круть. Спочатку виступили юні вихованці творчих колективів міста. Також усіх привітав Святий Миколай. Він побажав хмельничанам доброї долі, гараздів та здоров'я. Крім того, цього дня до нашого міста прибув один із символів новорічно-різдвяних свят Вифлеємський вогонь миру.

Наступного тижня на майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка, відбудеться ще одне святкове та цікаве дійство - презентація різдвяного пряника. Хмельничан та гостей міста пригощатимуть святковим смаколиком.

Різдвяний пряник матиме розміри 3х3 метри. Він складатиметься з двох фігур, розміром 3х1,5 метри кожна. Для його виготовлення використають майже 50 кг пряничного медового тіста. Його будуть виготовляти відповідно до традиційної рецептури, яка передбачає використання натурального гречаного меду, борошна вищого гатунку, яєць, вершкового масла. Різдвяний пряник прикрасять шоколадною білою глазур’ю.

До виготовлення різдвяного пряника долучилися відомі хмельницькі торгові марки.

Отже, презентація різдвяного пряника відбудеться у вівторок, 25 грудня, на майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка. Початок о 15:00.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: