Ви є тут

Поцілунки під омелою: на території Різдвяного ярмарку з'явилась нова фотозона

Инна Хананова

Вчора, 18 грудня, на території Різдвяного ярмарку, встановили нову тематичну фотозону. Далі розповість про це «Хмельницький».

У Хмельницькому зростає кількість святкових фотозон. Хмельничани фотографуються біля фігур оленів, сніговичків, янголів тощо. Перехожі милуються казковим оформленням міста з нагоди новорічно-різдвяних свят. З першого грудня у Хмельницькому запрацював Різдвяний ярмарок. Він вже став улюбленим місцем хмельничан на зимовий період. Вдень тут одна атмосфера, а ввечері зовісм інша. Все стає святковим та затишним, адже запалюються сотні вогників, різдвяне містечко починає сяяти та дарувати людям радість. Усі бажаючі приходять сюди, щоб придбати новорічні сувеніри, магнітики, вироби ручної роботи, смаколики, випити гарячого чаю або глінтвейну. Святкові гірлянди та ілюмінація додають особливої атмосфери. Радіють Різдвяному ярмарку і маленькі мешканці міста, адже тут проводяться цікаві заходи для діток.

Нагадаємо, що минулого тижня у Хмельницькому встановили одразу дві оригінальні фотозони. Біля ТРЦ «Либідь Плаза» облаштували романтичну фігуру двох лебедів. Вона прикрашена гілочками ялинки. Біля кінотеатру «Планета» розвісили 130 ялинок. Їх оздобили яскравими червоними стрічками. Ввечері гірлянди починають сяяти та дарувати хмельничанам і гостям міста гарний настрій. 

Вчора, 18 грудня, у Хмельницькому з'явилося ще дві фотозони. Біля Хмельницької міської ради встановили різдвяний вертеп. А на території Різдвяного ярмарку тепер є фотозона для різдвяних поцілунків під омелою. Цю фотозону подарували партнери ярмарку. Додамо, що поцілунки під омелою на різдвяні свята дуже популярні у країнах Європи та США. Тепер такі чудові традиції будуть започатковувати і в нашому місті.

Може бути цікаво: