Ви є тут

Парад вертепів, колядки та новорічна вечірка: якою буде «Мистецька зима - 2018-2019» у Хмельницькому

Инна Хананова

У Хмельницькому протягом грудня, січня та лютого будуть відбуватися різноманітні культурні події. На хмельничан та гостей міста чекає багато цікавих заходів. «Хмельницький» розповість, які вистави, концерти та виставки будуть проходити взимку 2018-2019.

Управління культури і туризму міської ради підготувало мистецький календар про масштабні культурні події, які будуть відбуватися цієї зими у місті. Календар має назву «Мистецька зима - 2018-2019».

«Мистецька зима» розпочалася 1 грудня з відкриття Різдвяного ярмарку та головної ялинки міста. Цього дня відбулася зимова вечірка з DJ Marbaks, дзеркальним шоу та білими ведмедями. Завтра, 6 грудня, у музеї-студії фотомистецтва, кінотеатрі ім. Т.Г. Шевченка та центральній бібліотеці презентують мистецький фото-проект «Життя на нулі». У суботу, 8 грудня, відбудеться ІІ відкритий конкурс бандурного мистецтва «І задзвеніли струни...». У середу, 12 грудня, у міському будинку культури, запланований новорічний концерт муніципального естрадно-духового оркестру. Наступного дня, 13 грудня, на майданчику біля кінотеатру ім. Шевченка, влаштують Андріївські вечорниці та концерт гурту «Чумацький шлях». З 16 по 20 грудня, у дитячій школі мистецтв, буде проходити вистава «Святий Миколаю, приходь до нас з раю». У понеділок, 17 грудня, у філармонії, відбудеться новорічний концерт зразкового хору «Подільські солов'ї». Наступного дня, 18 грудня, у виставковій залі, відкриють виставку-конкурс «Різдвяна феєрія». У середу, 19 грудня, хмельничани відзначатимуть День Святого Миколая. З цієї нагоди на майданчику біля кінотеатру ім. Шевченка відбудеться концерт Marina Krutь. На 25 грудня запланований різдвяний вертеп та відкриття різдвяної шопки. Протягом 29 та 30 грудня, у монотеатрі КУТ, буде проходити новорічна вистава для дітей з батьками. Однією з найбільш очікуваних подій зими, звісно, є святкування Нового року. Для хмельничан підготували запальну вечірку біля головної ялинки міста у новорічну ніч. 

1 та 2 січня біля головної ялинки міста буде проходити «Новорічна дитяча гуляночка». На 7 січня запланований різдвяний вертеп «Зійшла зоря над Віфлеємом». У вівторок, 8 січня, відбудеться парад вертепів під відкритим небом. 13 січня відбудеться щедрий вечір «З Василем і Маланкою будьте здорові». 16 січня в облмуздрамтеатрі влаштують Всеукраїнський різдвяний етнофестиваль. 17 січня відкриють фотовиставку «Різдвяний Хмельницький». 19 січня офіційно закриють Різдвяний ярмарок. 23 січня, у філармонії, відбудеться вечір колядок та щедрівок.

У лютому також відбудуться різні цікаві мистецькі події. 20 лютого запланований Марш Героїв, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні та Всеукраїнський фестиваль патріотичної пісні. 22 лютого відбудеться вечір українського романсу у центральній міській бібліотеці. 26 лютого, у філармонії, влаштують Міжнародний фестиваль камерної музики.

Отже, цікаві культурні події подарують хмельничанам та гостям міста гарний святковий настрій і чудові враження.